bugün

Şimdi insanlıktan nasibini almamış cani, vahşi ruh
artık sen uzun yıllar cezaevindeyken sevgiline değdiren değdirir.
Böyle çocuk yetiştirdim, doğurdum demeyin ya!

Bursa'da otobüste elini kız arkadaşının eline değdirdiği iddiasıyla 16 yaşındaki genç, 58 yaşındaki adamın kafasına silahın kabzasıyla vura vura öldürdü. Olay anı güvenlik kamerasına kaydedildi. "Adam beyin kanaması geçrirken çocuk dakikalar sonra dönüp adama tekrar tekme atıyor"

Olay videosu!
https://m.youtube.com/watch?v=kJf9Ycxj-9w

https://www.haberler.com/...-tabanca-13563828-haberi/
O çocuk içeri girer, o kızı da ben alırım.

Sırf vahşice babası yaşındaki adama vurduğu için..
Kız niye beklemesin. çocuk gazeteci falan değil. Nasılsa en fazla iki sene sonra çıkar.
Bir de kasılıp beklliyor, kıza bakıyor kızın olay yerine gelip kendisine baktığını görünce de iyice zıvanadan çıkıyor. Orospu evladı senin ben erkekliğini silkeyim.
Velede bak ya. Olum bu adamın çocuğu da kalkıp o 16 yaşındaki veledi öldürse haklı değil mi şimdi?
Bu çocuğu fazla yaşatmazlar.
16 yaşında tabancayı o gencin eline vereni de polis almalı. 23 yaşındayım çakıdan ilerisi geçmedi daha elime.
Insanların artık birbirlerini kolayca dövüp öldürdüğü korkunç bir distopya. Ama gerçek. Bugün hemşire kadına alenen "tecavüz edeceğiz" diyen herif de serbest bırakıldı. Insanlar artık suç işlemekten korkmuyor. Çok acı. Çoğunluk haberleri umursamadan bakıp geçiyor ama bugün veya yarın kendi başınıza veya sevdiğiniz birinin başına bir şey gelmeyeceğinin garantisini kimse veremez. Bunun düşüncesi çok korkunç değil mi?
Böyle insan dışı yaratıklar olduğu müddetçe biz ne gelişir ne de ilerleme kaydederiz. Şimdi ne mi olacak! çocuk hapishaneye kız arkadaşı başka aşklara yelken açacak.
Parmaklıklar ardında yıllarca yatar, kızın elinide başkası tutar oda mal gibi arkasından bakar kalır.

Daha 16 yaşında belinde silahla geziyor şuna bak.

Bir daha gün yüzü görmez inşallah.
1 dakikalık delikanlılık içeride 15 20 sene karılık yaptıracak sana abicim, demedi deme. Benim de var böyle aptal sebeplerden 20 de 19 da girip hâlâ yatan tanıdıklarım. Allah akıl fikir versin. Bu çocuğu yetiştiren anne babaya da selam olsun.
Belinde silah olduğu için birisine ceza vermezsen o silah mutlaka patlar son pişmanlık fayda etmez umarım agır bir ceza alır 4 duvar arasında nasıl zaman geçer az biraz anlasın.
yalnız tabanca kuru sıkı ama ağırlık ve görünüm gerçeğiyle bire bir aynı. kuru sıkı tabancanın kabzasını adamın kafasına vura vura öldürdü vicdansız.
gerizekalılık nedirin bir örneği.
bunun için adam öldürdün bir... gençliğini kendi ellerinle zikip attın iki. eskiden birini kurşunlayıp öldürdükten sonra gider kabzayla tekmeyle vurursan bu cezanı en üste çekerdi, benzer şekilde aynıdır bu üç.
Bu ülkeye idam gelmeden bu işler düzelmez. iyice zıvanadan çıktılar. Allah yarattı deme vur boynunu gitsin itin. Acıma. Acırsan acınacak hale düşersin. O öldürürken kılı bile kıpırdamıyorsa devlet olarak sen de ona acıma. Can almanın cezası can vermektir..

Dizilere ve senaristlere de el atmanın zamanı yakındır..
bu cocuk tutuklu yargilandi ok.. suan icerde o da ok. benim merak ettigim bu cocuga kac yil verecekler... cocuk sonucta. verilen cezanin 3/2 si ya da yarisi uygulanacak. ustune cocuk sahit yahut delil bulup sevgilisini (iddiaya gore) taciz ettigini kanitlarsa namusumu korumaliydim agir tahrik edildim dediginde kanuna gore indirim de alacak... e abi bu zaten cocuk. bi de mahkemeye cikarken kravat takip sacini basini duzeltir. oradan da indirim. bir de rahatsizlik bulur ani sinir krizlerine sebep olabilecek turden bi tane. (vardir illa bi tanidik) hopp bir indirim daha... denetimli serbestlik falan derken ne kadar yatacak bu *cocuk*?????

bu cani yedigi haltin cezasini bir omur kafasini duvarlara vurmadan ustune cezaevinden cikip kulhanbeyi gibi dolasarak oderse ne anladim ben bu isten??

bi de onu beklemeyip baska sevgili yapan kiza tehditler yagdirir.. ohh ne ala memleket..
Ruh hastası bir geri zekalıdır. Bir de çocuğğlaraa doğunamazsınnnn çocuğğ o çocuğg diyen geri zekalılar var. Hayır kardeşim çocuk değil o eğitilmemiş ruh hastası bir piç ve yaşının da bir önemi yok gerekirse dayak da yiyecek.
Arkadan silahla saldıracak kadar korkak bir piç.Muhtemelen polise karşı süt dökmüş kedi gibi davranır.Dışarı çıkınca da namus meselesi diyip övüne övüne gezer.inşallah içeride götünü sikerler.
düşünsene adam daha 42- 43 yaşlarında iken bu genç daha bebekti. kim bilirdi ki ilerde onun sağlam bir orospu çocuğu olacağını..
Londra bulvarına çıkıp o da 16 yaşında olmasaymış.
tv deki mafya vari diziler ve sosyal medya insanları zehirliyor. eline 10 liralık naylon tesbih alan herkes mafya. sosyal medya da birde kasılıp yok ölürüz kimseden korkmayız atar giderli laflar.

adam akıllı caydırıcı suç verilse saçma sapan uyuşturucu bağımlısı ve katilleri kahraman gibi gösteren dizileri yasaklasa bunlar olmaz. her yer şehir eşkiyası. o değil uysan sana yazık polise versen ceza almıyorlar.

mesela haberdeki yardım eden eleman adli kontrol şartıyla serbest kalmış. niye serbest bırakıyorsun o da başta darp etmiş. akşam üstü haberlerde denk geldi ankara da trafikte tartıştığı kişiyi resmen canice dövdü yerde kafasına tekme atıyor felan. hiç vicdan merhamet kalmamış.
Bu nasıl iş arkadaş bu ülkede her açıdan bir insanın hayatı bu kadar ucuz mu oldu gerçekten. 16 yaşındaki çocukta silah ne arıyor anlamıyorum ki olayı nereden yakalamaya çalışsam olmuyor.
cezaevinde ilk bir hafta gerine gerine takılmaya yeltenip devamında köpek gibi pişmanlık çeke çeke vicdan azabından kendi canına kıyması muhtemel olan çocuktur.

hem kendi hem de bir insanın hayatını sikip attın ulan!

zor günlere hazırlıklı ol, hayat seni adam eder ama önce madam etmezse koşullar.
Birgün annenizi, babanızı veyahut kardeşinizi böyle kansız, hayasız ve vahşi birisi öldürse ne düşünürsünüz?

Her ne olursa olsun hiçbir insan öldürülmeyi hak etmez.
Bu adamın yolunu gözleyen karısı, küçük kız çocuğu veyahut torunu nasıl yerlere geçmezler şimdi kahrından?

Üstelik adamın böyle çaresiz ve savunmasızca ölümünü nasıl hafızalarından silerler?
Suç babasındadır. insan çocuğuna sahip çıkar düzgüncene eğitim verir
Muz cumhuriyetinde yaşanan sıradan bir olay. Sen konuşan, düşünen herkesi içeri tık, suçlu olanı serbest bırak, tecavüze tacize göz yum, kendi çetelerini yetiştir, tvlerde boy boy mafya dizileri oynat, ortaya böyle bir nesil çıkar işte.
güncel Önemli Başlıklar