bugün

zamanında gazete ilanıyla yüksek fiyatlara satılan, şimdilerde insanımızın biraz olsun akıllanması sonucunda fiyatı 7,5 ytl'ye düşen hat. neymiş zengin gösteriyormuş bu numara. allah'ın sonradan görmesi, nolcak.
oturduğum semtteki otobüs hattına belediyenin verdiği numara.

(bkz: abi 532 etimesguttan geçer mi)
ankara'da elvankent-kızılay otobüs hattıdır.
kızılaydaki ilk durağı meşrutiyet caddesindedir.
ankarada elvankent - eskişehir yolu - kızılay istikametinde çalışan ego otobüsünün kodu.
turkcell'in alan kodlarından biri.
2 gündür beni ısrarla arayan numara. açmayacağım arkadaş uyuz oldum!
turkcell müşteri hizmetlerinin 4440532'den sonraki yeni numarası.
3 yerine 4 konulduğunda 542 olan numaradır:)
fi tarihinin futbol sistemidir.
Türkcell müşteri hizmetleri numarasıdır.

Bir diğeri için; 0532 532 00 00
uzun hali ile şu numardır. 05327572222 yanılıp yıkılıp uzununu aramayın kısadan işinizi görün.
iki gündür beni arayıp, açtığımda telesekretere bağlanmadan 15. Saniyede kendi kendine kapanan turkcell numarası.
neden sürekli beni taciz ettiğini düşündüğüm numara. bok mu var amk zaten işimizi başımızdan aşkın.
Tasakli adam numaralaridir 532 ler.
elitist ve prestijli insanların numarasıdır. o yüzdendir ki makedonya ve yunanistan'dan sürekli dolandırıcılar arayıp durmaktadır. *
Bu amk numarası sabahtan beri 7. Kez aradı delirtmeye calisiyor sanırım.
Sabahtan beri 5 kere arayınca açıp ne var ne diye patlama yaşadım. Paket Önerecekmiş. Ben paketimden memnunum dedim. Bu sefer çingenelik yapmak ya başladılar. Arkadaş ben fazla para vermek istiyorum. Sizin kazancınıza değil mi? Sus geç kenarına. Sabahtan beri ne taciz ediyorsunuz. Uyutmadınız insanı.
her gün arayan, açtığımda ses vermeyip bir süre sonra kapatan turkcell müşteri hizmetleri numarası. faturalı tarife kitlemek için sanırım bu azim.
turkcell müşteri hizmetlerinin numarası. sanırım 1 aydır arıyorlar. 15 kere aradılarsa 10 seferinde açmamışımdır 4 ünde ise açtığım halde ses gelmemiştir. telefona çıktıklarında ise faturalı hat kitleyeceklerini biliyordum. demin yine aramaları üzerine açtım ve yanılmadım. kabul etmedim.
Günde beni minimum 5 kere arayan turkcell müşteri hizmetleri numarası. Sağolsunlar yalnız olduğumu hiç hissettirmiyorlar. Çünkü ben biliyorum ki beni kendi ürünlerini pazarlamak için aramıyorlar. Sadece ve sadece hal-hatır sormak için arıyorlar sık sık, başka bir nedeni yok bundan gerçekten eminim. Hiç açıp cevap da vermedim bu zamana kadar açıkçası, sinirlenmesinler acep?