bugün

hiç düşünmeden kabul edilmesi gerekir.

akpliler ve tügvacılar ellerinde balyozlarla minareleri yıkmaya koşarlar.
cümlenin tamamına ihtiyaç bile duymazlar. "500 milyar" ile "dolar vereceğiz ama ezanları susturacaksınız" arasında tüm imamları müezzinleri derdest ederler bile badem bıyıklı kardeşlerimiz.
Öyle bir şey olsa minarenin başında nöbet tutacak hacılar hocalar tanıyorum gelip kimse ezan okumasın diye.
Minarelerin kulahlarini cikarip onun yerine kilise cani takarlar amk.
çomarlar imamları parçalamaya koşarlar.
#45166380 hiç düşünmeden kabul edilmesi gerekir.

akpliler ve tügvacılar ellerinde balyozlarla minareleri yıkmaya koşarlar.
8 -1 ... 350 20.10.2021 11:44 tengir budun

o senin dinsizliğinin eseri olur ancak.
hemen fetva çıkarıp "efendim ezan zaten gereksiz bir şey, namaz kılmaya çağırmak için birinin çıkıp şarkı türkü söylemesine gerek yok" şeklinde açıklama yaparlar, akşam da cnntürk ve ahaber ortak yayınında "ezan okumanın ve dinlemenin insan sağlığına zararları" isimli bir tartışma programı yaparlar. ertesi gün sabah gazetesinde "binlerce müezzin artık evinde torun sevmenin mutluluğunu yaşıyor", "fetö yapılanması üyesi binlerce müezzin gözaltına alındı" haberiyle mutlu tablo gösterilir.
bir hafta sonra, mitingde aynen şu sözler edilir: (bildiğiniz ses tonuyla okuyun...)
"şu mehmet akif denen soytarıyı görüyor musunuz?
bakın ne demiş, "şu ezanlar ki şahadetleri dinin temeli,
ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli"
hadi ordan. eeeey bay akif, sen kimsin ya, sen kimsin de benim halkımın yurdunun üstünde bişeyleri inletiyorsun.
görüyorsunuz değil mi kardeşlerim, bu fetöcülerin elinden, zulmünden sizi kim kurtardı? kiiim? akparti değil mi? o zaman bu ezan terörünü istiyor musunuuuuz? istemiyorsunuz değil mi? eveeet..
koyuncuklar: hülöööööğğğğ
4 -1 ... 167 20.10.2021 11:58 toyboxtan cikan oyuncak

2023 te koyuncuklayacaz azıcık sabredin koyun cukluluğa meraklılar.
öyle bir şey olsa minarenin başında nöbet tutacak hacılar hocalar tanıyorum gelip kimse ezan okumasın diye.
3 ... 168 20.10.2021 12:01 cay tozu

yalancılar sarmış gene bu konuyuda
dinsiz imasızlar herkesi kendileri gibi sanıyor galiba sahtekarlar.
Öyle bir durum söz konusu bile olamaz.

Çünkü ezanlar sayesinde dıj güçler istediği gibi at koşturuyorlar.
5 bin dolara bizim mahalledekinin kablolarını keserim.
Getir getir.
keşke yunanlılar kazansaydı deyip allah kitap vatan şehitlik edebiyatı yapan bazılarıüste öpücük bile verir desek ayıp olur mu?
versinler versinler de nasıl susturacağız onu da söylesinler. 1 milyon tane cami var.
5 e kabulum. 500 fazla gelir. 500 e imamları tenhada sıkıştırıp tokatlarım.
500 milyara minarelere bile kılıf geçiririm ben. Yolla gelsin hacı.
en son 450 milyar dolar vermişler, bizimkiler olmaz demiş. pazarlıklar sürüyormuş.
görsel
o paraya değil ezanları susturmak yanında eşantiyon olarak diyanet işleri başkanını papaz bile yaparız. yeter ki verin 500 milyar doları ezandan bıktık zati.
a haber '' ezan sesinin yüksek desibelli olması insan sağlığını olumsuz etkiliyor '' *
dış güçler; 500 milyar dolar verip ezanları susturun...

akp: sadece 10 milyar dolarlık farkla minareleri de bombalamak ister misiniz?
Bugünün yalama gazetecileri 180 derece dönerler.
Akp: imamları da kıyma yapıp 1er kiloluk paketler yapmamızı ister misiniz?