bugün

yardıma açık işlerdir.
tefeci ya da tüfeci olmak.
internet cafedir.
Her biri 1500 metrekare alana sahip iki adet halısaha, bunların duş, lavabo ve soyunma odası ile kantini. Unutmadan sahalar kapalı olacak. Her bir halı sahada günde 2 maç olsa ; 4x110=440 eder. 440x30=eski paraynan 12 küsur miliyar. Temiz aylık 6-7 bin getirisi var en az. 2-3 sene işlet trilyona devredersin amk.
(bkz: etki yapsın diye çift bağlaç kullanmak)
gunde 50 tl civari harcayarak 27 sene civari bir sey yapmadan oturabilirsin dedigim durum. kira falan yoksa tabii.
büyük bir araç oto servistir. tam teşekküllü.
otel dir.

ama özel otel, özel hizmetler, özel odalar vs vs...

(bkz: anlayan anladı)

eğer muhafazakar yapı engel olmaz ise çok değil en fazla 6 ay içinde o 500 bin olur sana 1,5 milyon...
ege kıyılarında önü deniz arkası orman, bahçeli bir ev alınır. basit bir hayat yasanır. biraz düşününce hak vereceksin.
arkadaşlar kesinlikle 5-10 tane çiğ köfteci açmaktadır. ulan ne paralar döndürüyolar akıl hayal almıyor. bizim bir arkadaş borç harç girdi işe şimdi 2014 mercedese biniyor.
(bkz: Kerhane).
bana emanet edınız. Ben hallederım.
sağlam bir semtin en göbeğinde güzel bir internet cafe açmaktır en mantıklısı. iki de poster attın mı canavarlı yaratıklı, league of legends karakterlerinin filan, oldu bitti say.
karton bardak uretimi.
Elbette yapsattır. 100.000 tlye 600 m2 şehir merkezine yakın bir arsa buluyorsun 6 daireli bir apartman yapıyorsun 400000 TL tutar maliyet yaklaşık olarak. Daire satışları da %40 kar ile yapılır.
Borsaya yatırım yapmak. Veya tarıma yatırım yapmak. Soya fasulyesi ekilebilir.
bir arazi alınıp müteahhite verilir. bir sene sonra 10 adet kadar daireniz olur. yaklaşık bir hesapla 600 tl kiradan, 6000 tl geliriniz olur. öyle iş yeri açıp hem çalışıp hem aynı parayı kazanmak yerine, yattığın yerden para kazanırsın. tabi bulunduğunuz şehre göre arsa fiyatı, elde edilecek daire sayısı, kira geliri değişiklik gösterebilir. bulunduğunuz çevreye göre, araştırmalar size kalmış.
Muteahhitlik.

Ya da islek bir kosede araba temizlik seysi.
Acilicak yer, acan kisinin tarzive tecrubesi kimi insan personel artinca idare edemez gibi benzeri bir kac faktor nedeniyle kisiden kisiye degisir. Hastane okul cevresinde icinde kantin vari isler rahattir mesela..
yan gelip yatma işi. istanbul dan 3 daire alıp ayda 4-5 bin tl kazanırsın en garanti iştir.
Kerane.
2. el oto alım satım.

9 tane 50 bin tl civarı otomobil al, 50 bin tl dükkan, yazahane vs.

sahibinden.com dan üyelik al sonra satışa başla işte.
tefeci dükkanı açılabilir. home office de çalışabilirsiniz aslında, dükkana da gerek yok...
bankaya yatırıp faizini yemek olabilir, vizyon dar o kadar parayı hayatım boyunca göremeyeceğim zaten nereden bileyim.*
iş yapmaya değmeyecek paradır, 2 daire al, kirala aylık gelir elde et, zaten ortalama bir sene sonra %30 üzerine ekliyor daireler. Türkiye şartlarında hangi iş 1 yılda sermayenin üzerine %30 ekleyerek sana nakit dönebilir ki ?