bugün

- Benzine yine zam geldi ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ?
+ Valla ben 50 liralık alıyorum bana yetiyo.

Yukarda görmüş bulunduğunuz konuşma bu ülkenin neden bu halde olduğunu kanıtlıyor sanırım.
temelin fıkrasını konuşma diye lanse edip hükümete bok atmaya çalışan kişi zırvası.

edit: inanmayanlar için gelsin.

http://www.fikracenneti.c...el-fikralari/fark-etmiyuu

delinin biri çıkıp birşey söylüyor, kendini akıllı sanan aydın geçinenler de araştırmadan hemen lafa inanıp destek veriyor. sokam sizin aydınlığınıza cahil herifler. keşke ölseniz.
Fütürsuzca nutella süreceksin böylelerinin ağzına ve diyeceksin ki : Bunu bidaha nah yersin ve sonrada swh diyeceksin.
(bkz: Valla bende milletin yalancısıyım)
Az benzindir. 50liralık benzinle nasıl yola çıkıyolar hayret.

Benim gt-350 ile 1 gece dahi gezemezsin mesela.
Hayır bu insanlar neden depoyu fullemezler anlamıyorum.
Her benzine zam haberi geldiğinde 'ben hep 50 liralık alıyorum değişen bir şey yok' diyen akp linin yardımına koşan cümle/ benzin türüdür.* gerçi Litresi 20 lira bile olsa bizim rahatına çok düşkün halkımız yine para verir ya o benzine neyse.
Son Zamlardan önce 50 lira ile 150 km yol gidiyordum. Zamlardan sonra 50 lira ile 110 km anca yapabildim ibre sıfırlandı.

Emeği geçenlerin ta amk!
Benzine zam geldi ne dusunuyosunuz diye sorulan adam "ben zaten hep 50 tl lık alıyorum" diyen adam vardı ya hah işte o ve onun gibi dusunenlerin kafasını s.keyim, şimdi koyun 50 tl lık benzininizi ve 70 80 km yol yapın.
Öyle benim araba 20,25 kr yakiyo muhabbetini de unuttun artık km de 40 lar 50 ler olcak yakında hayırlı olsun.
Geçen yıl haftada 5 defa alırken şu anda 7 defa aldığım benzindir.
Şuan 8 bilemedin 9 küsür litre benzin demektir.
50 ay-kü ilen alındığından ekonomi kastırmaya son veren benzin...
Bas gaza aşkııım bas gazaaa!
Kıçı kırık Gürcistan bile sudan ucuz tüketiyor. Ben neden bir izmir Bursa arası gidemiyorum 200 lira altında.

Edit:benin arabam olmayacak mı seda apla...
Bir de araban 2.3 v6 motorsa gazda yoksa yandın.
hep 50lik alıyoruz.. neden öyle diyonuz ki.
görsel
Memnun olanlar kırsal yakıtmı kullanıyor, bilinmez.
Moskovada 16.3 litre benzin alabilirsin o paraya. Az değil yani.
Kalıp halinde alındığında rkonomik dalgalanmalardan etkilenmeyen paket.
benzinin litresi 51 lira olunca babayı alacağınız satın alım şeklidir.
Zamdan etkilenmeme taktiğidir.
allah 50 liralık benzini icat edenden razı olsun. yoksa millet nasıl bu kadar gerizekalı kalabilirdi.
bütün zırvalığıyla birlikte "hadi neyse" denip ele alınsa da artık sökmeyen taktik. elli lirayla şey bile çekilmez aşamasına da geldik maalesef.

(bkz: bu parayla şey bile çekilmez)
Benzinin litresi 50 tl oluncaya dek paradan 3 sıfır atilır ve bu geyik bitmez.
50 tl benzin ile eskiden 100 km yol gidilirdi. şimdi benzinlikten eve gelene kadar anca yetiyor ve almanya bizi kıskanıyor!
pompacının pompayı sokması ile çıkarması bir olur.