bugün

sahip olduğu maddi acizliği "ben ayakkabıya 200 lira vermem" diyerek bastırmaya çalışan organizma.

sözlükte ayak kokusunu engellemenin yolları başlıkları açılıyor. neden acaba?

çünkü burda da fazlasıyla var.
Parasiyla bok olan gerzekler gibi bok kokacagina, ayaklari kokan insandir.
Kinetix takiliyodur.
indirimden 25 liraya ayakkabı aldım.

50 lira veren maldır.
siz hala marka telaşı ile yaşayın. markaların koskocaman logolarını göstere göstere yaşayın.
indirim Zamanlarında iyi markaların da ayakkabılarını 50-100 tl ye alabilmesi mümkün olan insandır
Çok küçük ya da büyük numaralar giyiyorsa sezon sonlarında bazı ayakkabı markaları gayet de ucuza ayakkabı satmaktadır
A siz ille ben kazık yemeye bayılıyorum diyorsanız o başka bi şey.
Ayak kokusunu ayakkabıyla iliskilendiren mal beyanı.
yıllardır hep 50 lira altı fiyat biçerek aldığım ayakkabılar ayağıma ya patik gibi oldu yada 2 ay içerisinde miladını doldurdu.bundan 6 ay önce bir ilki gerçekleştirdim ve gidip kinetix outdoor normal klasik yürüyüş ayakkabısı aldım.6 aydır sökük, eskime göremedim.verdiğim fiyat 99 liraydı.ucuz alınca elinde, pipinde kalıyor bilader.
Fakir olmakla beraber çevresindekilerin sağlığını düşünmeyen bir bencildir. 50 kiralık ayakkabı nedir lan çevreye zarar.
Aylık gelirim yaklaşık 20.000 tl civarında, bazen değişkenlik gösteriyor ama 2.000-3.000 tl arasında. Yani her ay banka hesabına tıkır tıkır yatıyor o 20.000 tl

Ayağımdaki ayakkabıyı şoktan, 39.99 tl ye aldım. Kışlık bir ayakkabı.
Açıkcası ilk gördüğümde hoşuma gitti, baktım bana da oluyor. Aldım.

Şimdi sorarım başlığı açan yazara,
ben fakir miyim, aptal mı?
(bkz: fakiriz ne olacak)
Aldığı 200-300 tl'lik ayakkabının Türkiye'de ayakkabıcılar sitesi gibi yerlerde 50'tl altına üretildiğini bilmeyen marka manyağı açıklaması.senin o aldığın marka 300-500 liralık ayakkabıların çoğu ayakkabı imalathanelerinde üretiliyor.sende gidip 50 tl'lik ayakkabıya 300 tl verdim en zengin benim fakirler ölsün diye dolaşıyorsun.evet en zengin sensin ama en aptalda sensin.
karması asgari ücretli olanları rahatsız eder.
maldır.
bi ayakkabıya o kadar para verilir mi amk!
güzel ayaklı sözlük kadınlarından biriyse yine de ayaklarına baktırabilir o ayakkabıyla.
insanları, üzerindekilerinin fiyatıyla kategorize edenlerin fiyatı ne kadardır acaba bu aciz dünyada?
(Bkz: ağlanacak hale gülmek)
ilkokulda bile maddi durumla kılık kıyafet ayakkabiyla dalga geçmeyen insanlardık biz hangi ara bu kadar şuursuzlaştik.
benim gibi 180 liralık ayakkabıyı 6 sene giymiş kadar olan insandır .