bugün

Ziraat türkiye kupasında d grubundan lider çıkmayı büyük oranda garantileyen beşiktaş ile ve eğer c grubundan fenerbahçe 2. Olarak çıkarsa ziraat türkiye kupası son 16 turu maçı olacaktır. Tek maç eleme usulüne göre vodafone arena stadyumunda oynanacaktır.
Olası bir eşleşmede Vodafone arena'da ilk yenilgisini tattırırız Beşiktaş'a.
fenerbahçe korkudan 2. olmamak için uğraşacaktır. ya da beşiktaş nasıl olsa garantiledim diye son iki maça pafla çıkarak gruptan 2. çıkıp fb ile karşılaşmayacaktır.
yine insanlar birbirine girecek, dostlar birbirine küsecektir bu vesile ile...
Yarın beşiktaş'ın darıca gençlerbirliği maçından en az 1 puan aldığı takdirde oynaması kesinleşecek maçtır. Kendi evinde oynadığından dolayı bence beşiktaş bir adım önde.
1 adım değil 2 adım önde beşiktaş kaybetmeze varınızı yoğunuzu basın.
Vodafone arenada oynanacak maçtır maç banko Beşiktaş'ın dır!
çok net beşiktaşın alacağı maçtır.

beşiktaş ulan!
beşiktaş'ın fark atamayacağı maçtır.
hatta gayet ortada bir maçtır.
tek kesin olan şahane bir maç olacağıdır.
not: jimnastik klübü
Beşiktaşlı olduğum için söylemiyorum ben her konuya tarafsız bakarak konuşurum ama cidden Beşiktaş şuan 1-0 önde görünüyor tabi ne olacağı belli olmaz.
fenerbahçe, başakşehir'e yaptığı gibi vodafone arena'da da japon bayrağını açacaktır.

yenilmezlik serisi itina ile bozulur: görsel
Ulan kayseri'den 4 yiyen takım beşiktaş'tan kim bilir kaç yer maçıdır.
Aksam 8 de oynanacaktır. O degil de Beşiktaş yenerse eğer Fenerbahçe lige havlu atar.
kendini türkiye'nin en büyük takımı zanneden takımı o kadar şişirdiler ki, 3 yıldızlı takım bu takımı eleyecektir. umarım da perişan ederler.
Yine havalara girmiş tinercilere fenerbahçe'nin derbilerin her zaman favorisi olduğunu hatırlatmakta fayda olan maçtır.
Baş şikeci ile küçük şikecinin kıyasıya geçecek mücadelesi.
bizlere havaya girmişler diyenler, atarız sokarız muhabbeti yapıyorlar. birde fenerin yenmesini isteyen beyoğlu yosmalarını da görmüyor değiliz. fikret orman doğru söylemiş siz zaten hep kardeştiniz. türk futbolunun ağzına sıçtınız el ele. şimdi beşiktaş ortalığı topluyor.

(bkz: babanız beşiktaş)
beşiktaşak borcu 1 milyar 479 milyon lira
6s borcu 1 milyar 564 milyon lira
fenerbahçe 386 milyon lira

başka sorum yok.
Fenerbahçe bu tarz maçlarda çok iyi işler çıkartıyor bu da onlardan biri olucak diye düşünüyorum tahminim berabere biter kimin eleyeceğine gelecek olursak şuan net bi favori yok sadece Beşiktaş formundan ötürü bir tık önde.
beşiktaş'ın 1 numaralı düşmanı ali palabıyık'ın yöneteceği maç.

hakem atamasında aziz yıldırım'ın parmağı olduğu açık.
Maç beşiktaşın sahasında ve şuana kadar Beşiktaş kendi sahasında hiç yenilmedi bu avantaj gibi görünebilir ama işin şu boyutu var nasıl ki Galatasaray kupa ve final maçlarında çok acayip işler çıkartıyorsa Fenerbahçe de seri bozma işinde çok başarılı yani Fenerbahçeyle karşılaşmadan önce yenilgisizsiniz bi bakmışsınız Fenerbahçe bu seriyi bitirmiş o yüzden Beşiktaşın dikkatli olması lazım.
(bkz: koyduk mu)
namoğlu nun tetikçilerinden fener düşmanı ali palabıyık ın atanmasıyla beşiktaşın galibiyeti bugünden bellidir.
fener bu tip maçları kazanır.
kanarya kartala yem olacak.
güncel Önemli Başlıklar