bugün

erzurum'da yaşanan olay.

görsel
https://vehaber.org/tecav...an-korkuyorum-haber,40530

--spoiler--
Erzurum'da yaşayan ev hanımı F.O. eşi ve avukatıyla birlikte Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurarak, komşuları M.S.'den şikâyetçi oldu. F.O., kendisine tecavüz eden M.S.'nin çıplak fotoğraflarını çekerek, kimseye anlatmaması için şantaj ve tehditle eylemlerine devam ettiğini iddia etti.

F.O.'nun şikayeti üzerine başlatılan soruşturma kapsamında bir kargo şirketinde çalışan M.S. gözaltına alındı. Suçlamaları kabul etmeyen M.S., sevk edildiği Sulh Ceza Hakimliği'nce adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

'Kimseye söylersen sonun olur diye tehdit etti'

M.O'nun tutuklanmasını isteyen F.O. yaşadıklarını gözyaşları içerisinde şöyle anlattı: 'Bizim komşumuzdu, evimize gelip giderdi. 2019 yılı eylül ayında ben kazan dairesindeyken yanıma geldi. 'Sakın bağırma, seni rezil ederim, dışarıda komşular var. Onlara, beni çağırdı, beni tuzağa düşürdü derim' deyip, bana tecavüz etti. Daha sonra 'Kimseye söylersen senin sonun olur' deyip, tehdit etmeye başladı.

Eşim istanbul'a gittiğinde ahırımızdaki hayvanlara bakıyordu. Gece yarısı tehditle evimize girdi. Ağladım, yalvardım, 'Çocuklarım var, evliyim ben' dedim. 'Eşin de başkası da duysa inkar ederim, o benim annem derim. Herkes bana inanır, sana kimse inanmaz' dedi. Beni odaya kilitleyip tecavüz ederek, çıplak fotoğraflarımı çekti.

'Eşimin katil olmasından korkuyorum'

ilk tecavüz olayında yaşadıklarını korktuğu için kimseye anlatamamasından çok pişman olduğunu belirten F.O. 'Ben sustum, hiç kimse susmasın. Keşke en başından eşime söyleseydim, olaylar bu kadar uzun sürmezdi. Böyleleri dışarıda dolanmasın. idam etsinler, böylelerinin nefes alması bile fazla. Bütün kadınlar hakkını savunsun. Başlarına ne gelirse ilk günden söylesin. Keşke onun tehditlerine, zorbalığına, işkencelerine uymasaydım, korkuları yenseydim.

Çok acı çekiyorum, kimseye derdimi anlatamıyorum. Adaletin sağlanmasını istiyorum. Benim bu güzel yuvamı yıkmaya çalıştı. Eşim sahip olmasaydı bana kim bakacaktı Adaletin önüne geçsin suçunu itiraf etsin. Tutuklanmazsa eşimin katil olmasından korkuyorum. Devlete, hakimlere, savcılara sesleniyorum bu kişi dışarıda kalmasın. Bizler sustuğumuz için erkekler rahat rahat dışarıda dolaşıyor' diye konuştu.
--spoiler--
Ya ablacım kafasına vuramadın mı 2 tane hey allam ya.
o çocuğun anasını sikerler işte.
Tüm umudun gençliktir diyen atamın kemikleri sızlıyordur.
artık nasıl bu duruma geldiysek insanlar bugün canım çok tecavüz etmek istiyor diyor ve dışarı çıkıp bunu rahatlıkla yapabiliyorlar bunun asıl nedeni nedir cezasızlıkmı ınsanlar artık adaletten korkmuyormu ne oluyor.
En çok yapılan basit hata, olaylari dışarıdan yorumlamaktir. Sadece müştekinin ifadesini okursanız onun gözlugunden bakmış olursunuz. Aslolan olayin derinlemesine bir sorusturmasinin yapılıp araştırılmasını yapılmasıdır.
işte bu gibi vakaları tespit edip hücreye kapatacaksın daha sonra o herifin pipisine takacaksın 150 voltluk bir elektrik teli dinamo kolunu bir dakika çevirecesin. Erkeklikten düşecek sonra it. Ama yapan yok ki. Adalet tek dişi kalmış canavar adam güle oynaya hapse giriyor.
Ben nunlarin hormonlarina şap dökeyim.
Kadın çok korkmuş belliki. Utanma duygusu ve aileden de korku ile büyüdüyse cesaret edememiştir. Bir de ucunda çocuklar ve eşi var. Ne kadar tacizci suçlu olsa da türk toplumunda kadına kötü gözle bakılıyor. Bunları düşünüp sesini çıkaramamış olmalı. Olay o yuzden uzamışta uzamış. Şimdi artık gönüllü olduğunu söyleyecek ve kurtulacaktır büyük ihtimalle. O yüzden kız çocukları büyütulurken korkuyla değil de kendine özgüvenli buyutulmelidir. En ufak bir kotu olayda sesini çıkarmalı, kendini savunmalıdır.
Anadolu da unun gibi olaylar çok.Basından okuduğumuz ile kanaat getiremeyiz.savcı ve hakimlerin ivedilikle soruşturma/kovuşturma yapması gerekiyor.
Buzdağının altının da araştırılması lazım.
Kim ne dersin bu ülkede can mal namus güvenliği yok. Her şeyimiz allaha emanet. Çünkü adalet yok. Kanun var ama adalete uygun Ceza yok. Diyelim ki kadının iddiası ve söyledikleri doğru. Şimdi kim bu kadının mağduriyetini nasıl ispatlayacak?? Evde olay yeri (uğraşmazlar ya) inceleme (parmak izi, dna, vücud sıvısı) delil bulsa bile herif inkar eder. Rıza vardı der. ilişkimiz vardı der. Şayet şantaj fotoraflarını da bulamazlarsa işi gerçekten zor bu kadının..
Ben bu ülkeyi anlamıyorum her türlü itliği puştluğu yaparlar, taciz tecavüz suçları 100 ü geçmiştir ifadesi alınır yollanır. Ya adamın tipinden şeklinden şemalinden belli bir daha yapacağı yüzüne bakınca buram buram bundan itlik puştluk akıyor diyeceğin biri işte salma kardeşim. bunlar iflah olmaz bunları tıkacaksın bunları içeri yatıracaksın 20-25 yıl belki anca o zaman uslanır bu pezevenkler. toplumda suç işleyenlerin % 90 ının sabıkası var. yoksa bile çeşitli suçlara karışmış kişiler. böyle işinde gücünde adamın suç işleme ihtimali çok çok nadir. sen topluma zararlı tipleri uslanır akıllanır diye dışarı salarsan suça resmen teşvik edersin.
Bu otostopçu evladını serbest bırakanlar Moğultay'ın adalet sistemimize ektiği tohumlarından değilse, çocukta onlardan değilse ben bir şey bilmiyorum.

Zamanında adalet sistemiyle öyle oynadı ki bazı otostopçu çocukları sonucu bunun gibi şeyler olmaya başladı.

Önce bazı otostopçu çocukları yargıyı Alevileştirdi sonrasında da FETÖ gibi analarının evine çiçek yolladıklarım türedi...

Ama asıl suç bizde...

Böyle tecavüzcü, tacizci otostopçu evlatlarını internette ifşa etmeleri lazım.

Charles Manson gibi seri katiller de lazım hem bu dünyaya anına koyim.

Cidden lazım.

Bazen insanların adaleti kendilerinin sağlaması da lazım bence böyle ölülerinin kemiklerine dokundurduklarıma.
Niye serbest birakiliyor,anlamadım.ulkede hak hukuk kalmadı.
bu nasıl bir orospu çocukluğu bu nasıl bir gözü dönmüşlük la? yazık amk.

he az önce bu haberi arkadaşıma okuttum. kendisi avukat. dedi ki adamın ifadesi de önemli. daha önce yaşadığı adli bir vakayı anlattı. kadın, arkadaşının kocası ile ilişkiye giriyor. aylardır fark ettirmiyor. durumu arkadaşı fark ediyor ve kadının eşine söylüyor. kadın da zorla tecavüz ettiğini falan söylüyor. korkusundan kimseye söyleyememiş falan. tabi ki mesajlar, telefon görüşmeleri çıkıyor piyasaya. kadının yalan söylediği anlaşılıyor tabi.

he ben bu haberde kadının masumiyetine tamamen inanıyorum ve güveniyorum. ama çok düşük ihtimaller de yok değil. önce isteyerek bir şeyler olup sonra lavuk bırakmamış da olabilir. yani her şey olabilir. her ihtimali düşünmek lazım ama bence bu orospu çocuğu suçlu.
inandırıcı değil. Tecavüzmüş puahaaa. Foyası ortaya cıkınca çamura yatan tipik kadındır bu.
(#43947785)

Yazacağın entry'i s*keyim. Stop.

iyi ki otostopçu kelimesini öğrenmişsin yazdığın tek şey bu.