bugün

bu gece itibariyle benzine 12-13 kuruş zam geliyor.
şaşırtmıyor.

motorinde herhangi bir değişim yok.

istanbulda pompa fiyatı 5.08 civarı olacak.

--
http://www.haberturk.com/...2-13-kurus-zam-bekleniyor
--
Ekonominin büyüdüğünü gösterir.
sigaraya zam yapmayan devletimiz benzine zam ile 'zamdamı yapmayacaz yeğenim' der gibi yapıştırmıştır, he sigara zammıda ertelendiğine göre bir kaç ay içinde onuda zamlarlar.
Benzinin varil fiyatı ile ilgili olan zamdır. Tabiki dolardaki minik artışın da etkisi vardır. Umarım varil fiyatları tekrardan geriler 5 liranın altına inmiştik devamı gelir umarım.
Maaşlara zam, karşılığında hemen benzine zam. Diğer mallar nasıl olsa akaryakıta bağlı olarak otomatikmen zamlanıyor.
Maaşlara zam mı? Asgari ücret yerinde sayıyor maşallah...

Olsun amk daha çok siksinler bu az 1 lira zam yapsınlar litresine.
umrumda olmayan zamdır. ulaşımımı bisikletle sağlıyorum(çok uzak yerlere gitmediğim sürecek). arabamız yok. bisikletime harcadığım 85 tl yi son 2 hafta içinde büyük ölçüde çıkarttım bile. sizde öyle yapın. hem spor yaparsınız hem de cebinize yarar. suya zam gelmesin yeter. çıkartın bodrumdan bisikletlerinizi.
Zam değildir lütfen insanları provake etmeyin. Yaptıkları fiyat güncellemesidir. (!)
ulan tam da 1.2 tsi benzinli oktavia alacam gün yapılır mi bu be.
(bkz: yetmez ama evet)
hani bize am am .
ulan ne gerizekalı insanlar var ben bisikletle gidiyorum her yere diyor vay anasını vay günlere düştük bünyamin ya.
sabah haberlerde bir tane bakan mıdır vekil midir nedir onun konuşmasını anlamlı kılmış olan güncellemedir. zam demeyin ağzınıza tuvalet terliği ile vururlar..

adam diyordu enflasyon yok zam yok üstüne yüzde 7 mi ne zam yaptık memura herkes memnun olmalı nankörlük etmemeli diyordu ki akşamına bu haber geldi. ekonomi çoh eyi gelsenize sizde ?
bazı insanlar şunu bir türlü anlamıyor.
akebe döneminde zam olmaz.
zamcık olur.
fiyat değişimi olur ama zam olmaz.
" Maaşlara zam, karşılığında hemen benzine zam "

Bunu anlayamayacak kadar ezik kişiler sözlükte ancak gotlerine syk ararlar.

Neyse akıl eksikliği olanlara anlatayım; hükümet geçen gün maaşlara yapmış olduğu zammı açıkladı. işçiyi, memuru enflasyona ezdirmeyeceklerini söyledi. Biz aslında o zammın ardından piyasaya gelecek zammı adımız gibi biliyoruz. Lakin ironik bir şekil de, sanki şaşırmışçasına " maaşlara zam arkasından hemen benzine zam " diye yansıttım.

Dingilin biri kalkmış laf soktuğunu zannediyor! Sykdir uza şurdan. Orta da "benzine zam yapıldı ama maaşlara da yapıldı" diyen yok.
zam değildir o, güncellemedir. Zam olsa duramazsın.
yahu düz 10 tl yapın da kurtulak.