bugün

ev alır kiraya veririm. etrafımdakiler de vizyonsuz, gerizekalı falan der ama umurumda mı, tabi ki değil.
5 milyon x 2 =10 milyon tele
büyük para.
lvem den arak.

at alırım at. 1000 tane at. püüüüüüvv bi sürü.
şöyle içinden lüks bir spor araba çıkan ve tüm ev ihtiyaçlarını karşılayan şahane bir lüks otobüs görünümünde karavan yaptırır önce tüm memleketi, sonra dünyayı gezer evimi yanımda taşırdım. aynı zamanda bu karavanın garajında süper lüks bir motor, atv, dağ bisikleti, elektrikli scooter olmasını da ihmal etmezdim. barbekü, olta takımı, zodyak bot, kano, drone vs gibi şeyler zaten eşantiyon. şöyle yok yok bir karavan ile hayatımı yaşardım, kendimi dört duvar arasına hapsetmezdim.
Olmaz ki.
Aç tavuk gibi hissediyorum kendimi.
Torbacıma aynı maldan gene sipariş veririm.
sözlüğü satın alırım sonra kapatırım. 5 milyonsa 5 milyon.

size bundan daha büyük bir iyilik yapamam. bırakın bu sözlüğü iyi niyetli olanlara söylüyorum burası size bir fayda sağlamaz. tartışma kültürünü bilmeyen bir sürü insan var psikopat aptallarla dolu bir yer.
(bkz: çıkmaz)
evden çıkmam daha.
Tl ye çevirince 42.500.000 tl yapiyor.

10.000.000 tl ye ev alırım
5.000.000 tl ye eve son model eşyalar
10.000.000 tl ye 4 tane son model araba
10.000.000 tl ye şirket açardım
2.500.000 tl ye vade
2.500.000 tl ye altın
2.500.000 tl ye bitcoin
Ile tamamlardım parayı hayali bile güzel bee.
vizyonsuz arkadaşları gösteren hayallerdir. tabi size 5 milyon dolar vermez kimse olm parayı ne yapacağınızı bilmiyorsunuz daha..

ben direkt köye yerleşirim aga. tam karadeniz kıyısına 3 katlı müstakil evi dikerim böyle 4 cephesinde de 10 ar metre bahçe yaparım. taş çatlasın 2 milyon liraya ( 250 bin dolar falan ) köşkümü yapar elimi ayağımı çekerim her şeyden.

bizim kapasite bu olm işte vizyonsuzsunuz derken bizim vizyonda bu kadar. parayı çuvala doldurup yukarıdan aşağı kafamıza atsalar önce döner küfür ederiz atana. fakirlikten kafayı yemişiz hepten hayaller bu kadar.
güncel Önemli Başlıklar