bugün

ziraat türkiye kupası 2009-2010 sezonu final maçı. şanlıurfa gap arena'daki maçın başlama saati 15:45.
canlı yayınla trt 1'de.
daha önce siparişi verilen fakat birilerinin kaba etinde patlayan 5 mayıs 2010 galatasaray bursaspor maçı kadar heyecanlı olmasını umduğumuz maç.
kaba etleri havaya kalkanların kaba et gibi oturup göremeyeceği, görse bile asla sonunda o kupaya "1 metreden" fazla yaklaşamayacağı maçtır. gerçi bu şansla bu dediklerimin olması zor ama malum aylardan mayıstır. dikkat etmek lazım!
bu maç olada bilir olmaya da bilir. ancak olursa fener alır. bakmayın trabzonun galibiyet serisine falan.
tahminimce 5 mayıs' ta fenerbahçe ve antalyaspor karşılaşacaktır. daum bir salaklık yapmadıkça kazanabileceğimizi düşünüyorum. selametle.
olmayabilecek finaldir. çünkü şifo mehmet galatasaray'a yaptığını trabzonspor'a da yapabilir. üstelik dünkü maçta dijehoua ve jedinak gibi as oyuncuları yoktu.
(bkz: beşin yanındaki sıfır solda sıfır)

(bkz: kaldı mı dohuz)
(bkz: 5 mayıs 1996 trabzonspor fenerbahçe maçı)

(bkz: aykut kocaman)

(bkz: 5 mayıs 2010 fenerbahçe trabzonspor maçı)

(bkz: aykut kocaman)

(bkz: şenol güneş)
fenerbahçe'nin 27 sene sonra türkiye kupası hasretini dindireceği ve rakip taraftarların yaptığı "bizim hic kupamiz olmadı anne" tarzındaki iğrenç esprilere son vereceği maç olacaktır.

edit: daum sağolsun sarı kanaryanın ağzına sıçtı. tebrikler trabzonspor. espriler en az 1 yıl daha devam edecek gibi görünüyor.
şanlıurfa'da oynanması gündemde olan maç.
(bkz: 28 inci halka)

anlamayanlar için açıklamak gerekirse yirmi sekizinci halka. inciyle falan alakası yok.
1996'yı yaşayan birisi olarak, Bizans'ın görkemli takımlarından Fenerbahçe'ye yenilmemiz, 27 yıllık kupa hasretlerini Trabzonspor'umuzun elinden kupayı alarak dindirmesi ve o tarihin 5 mayıs olması halinde artık bu dünyada yaşamanın pekte bir anlamı olmayacağını düşünerekten yanıma yaklaşık 10 fb li alarak öbür tarafa gitmeyi düşünüyorum..
2016 avrupa şampiyonası adaylığımız için yedek stat olarak düşünülen gap arena'da oynanacak ziraat türkiye kupası finali maçı.
fenerbahçenin şampiyonluğu garantiledikten sonra çıkacağı maçtır.
27 yıllık hasrete çift kupa ile son verilecek maçtır.
bir 5 mayıs faciası daha olursa -ki s.kerim kendi kendimi- her yıl düzenli olarak trabzonsporu anma etkinlikleri yapılmalı.
(bkz: ruhu şad olsun)
edit:şükürler olsun...
30 bin seyirci kapasiteli şanlıurfa gap arena'da oynanacak final müsabakasıdır.
(bkz: bir alkış istiyorum)
maç saati 15.45 olarak açıklanmış. neden 15.30 değil ya da 16.00 değil bende bilmiyorum sözlük.
türkiye kupası final maçının şanlıurfada oynanacak inadıyla hafta içi saat 15.45'te oynanmasının nasıl bir mantığa sığdığını anlayan varmıdır sözlük?
kupa maçını fener alırsa lig maçını ts alır kupayı ts alır ise lig maçını fener alır lig bitiminde bu entryye gelip hep beraber bakarız.

edit:geldik baktık ve ben mors oldum.mors olduğuma hiç bu kadar sevinmemiştim.
ziraat türkiye kupası 2010 sezonu final maçıdır. ilk kez ev sahipliği yapacak şanlıurfa gap arena'da oynanacaktır. belediye gelecek olan insanlara yetmeyecek konaklama tesisleri ile sıra gecesi için kullanılan boş daireleri, belediye çadırlarını ve şanlıurfa halkının evlerini açacaktır.
federasyonun zeka tutulmasıdır resmen ne 15,45i ya. hafta içi herhangi bi maç bile öğle oynanmazken türkiye kupası finali nasıl 15,45te olur inanamıyorum. 4buçukta dersim vardı benim biliyo musun sözlük yazıklar olsun federasyon.
(bkz: dejavu)
(bkz: intikam)