bugün

uefa avrupa ligi 3.ön eleme turu karşılaşması.
boey, cicaldau, van aanholt' un sahada yerini alabileceği maç.
*amme hizmeti*

maçı exxende olacak sanıyodum ama şifreliymiş bi kaç güzel araştırmalarım sayesinde nerden izliceğimi buldum.. bize şifre sökmezzz

izlemek isteyenler için ss
http://inagamingtv1.com
bak bu aziz johnstone bizi eler. demedi demeyin.
Oynanan oyuna bakınca bu sene takımda hiç umut olmadığı görülüyor. Oyuncularda gram hırs yok, geçen sene yine gazla falan bir müddet idare etmiştik ama görüyorum ki bu sene gerçekten ne maç izlemeye ne de heyecana gerek yok bu kadrodan pek bir sey cıkmaz.
Galatasaray bu maçı kazanarak 40-45 maç sonra avrupa maçı kazanmayı hedefliyor.
galatasaray çok yavaş oynuyor defans yapan takıma yavaş oynayarak kazanamazsın.neyseki bireysel yetenekleri fazla bir kaç oyuncumuz var onlar birşey yapar belki.
Trollük olsun diye söylemiyorum ama bu gs'den bu sene cidden bir cacık olmaz. Bok gibiler. Kadro bok gibi. Yetenekleri bok gibi. Hocaları keza öyle. Allah aşkına şu sol beki almak için çok aradınız mı? Bunlar nasıl futbolcu? Babel desen kıçını kaldıramıyor, kaç tane topu piç etti. Gençler ise bi yere kadar. Geçmiş olsun size bu sene. St. Johnstone karşısında da kazanırsın be amk ama bunlarda o güç bile yok. Varın Gerisini siz düşünün.
Tipik Galatasaray amk. Gol atan topçu olsa şimdi maç 5-1 falandı galiba. ilk 20 dakika kaçan gollere hiçbirşey demiyorum.
St johnstone falan elemek bizim neyimize. Konferans Ligi'nde başarılar.
Buraya yazıyorum. Bu st johnstone UEFA kupasını alır.

*hö
Çok vefasız ve sabırsız bir Galatasaray taraftarı profili ortaya çıkartmış maç. Hatalı bir geri pas olmasa 1-0 galiptik. Üstelik zaman zaman iyi de oynadık. Bizim taraftar yine kaybolacak bu sezon anlaşılan.
1-1 bitmiş maç. geçmiş olsun.
Bir zamanların aslanı şimdi kedi oldu.
yukarda biri iyi oynadık demiş hangınız attı adama futbol yayını dıye kadınlar voleybolunun ini keklemeyin milleti.
avrupa fatihi galatasaray'ın bir kez daha neden bu unvanı aldığını (!) kanıtladığı maç.

(bkz: avrupa fatihiymiş galatasaray)
Matih merim hocam işini bilir. Ne de olsa avrupa fatihahahahahaha.
Avrupada oynadigi son 40 macta 4 galibiyet alabilen bir galatasaray.

Soranlara avrupa fatihi dersiniz.
Fatih Terim'in hocalığı su an deniz Baykal'ın milletvekilliğnden farklı değil.
ikinci maçta kaleci sorunu yaşayacak olan takım.
TÜRK futbolunun geldiği nokta bu işte, amatörden hallice mahalle takımlarına gol atınca sevinecek kıvama geldik. tur mur hak getire.
yine sıradan futbol ve yeni bir rezalet.

fetösüz olmuyor.
güncel Önemli Başlıklar