bugün

keske olsa da kutlasak gunu.

facebookta baslatilmis kampanyasi ==> http://www.facebook.com/#...ef=nf&gid=48638609800
ajdar da şarkı yapsın güne özel, hakediyolar bu kadar güzelliği bence.
bazılarının kaldırımlarda kutlayacağı gündür.
makine mühendisleri için buruk geçen gündür...
inşaat mühendisi adaylarının günüdür. gün bugündür nasıl eğleniyoruz anlatamam.
'kokteyller partilerle kutlanan gündür hayırlı uğurlu olsun tüm mühendislik camiasına' gibi bir şey değildir.

uydurma bir gün.
bi günümüz bari var çok şükür. kutlu olsun.
3d ine bandım.
5 aralık dünya sap günü ile aynı tarihte olması ilginç tesadüftür. Neyse günümüz kutlu olsun.
Kızların bir günlüğüne de olsa mühendisleri sevindirmesi gereken gün. Adamlar 364 gün abazan ne de olsa.*
Günleri kutlu olsun bu arada.
daha mühendis olmadığım için kendi adıma kutlamayı gereksiz gördüğüm ama bu kutsal mesleği yapan ana,baba,bacı,kardeşlerin en içten dileklerle kutlayacağım günü. benden size ikişer fil. hadi yine iyisiniz.
Özellikleri harita mühendislerine selam edet, günlerini kutlarım.. Aynen su ürünleri mühendisliği nedir amk?
hangimiz gerçek mesleğimizi yapıyoruz ki. yinede kutlu mutlu olsun...
Kimse kutlamadi be yaziklar olsun..
(bkz: açılın ben mühendisim)
duygulandım.* mühendislik öğrencisi olarak mühendislerimizin ve öğrencilerinin günü kutlu olsun.
Tüm mühendislerin dünya mühendisler günü kutlu olsun.
Tüm mühendislerin, mühendis adaylarının ve aday adaylarının mühendisler günü kutlu olsun.
Buradan bütün mühendis adaylarının, aday adaylarının ve tabiki sevgili meslektaşlarımın gününü kutluyorum.
güzelmiş. mühendislerin yılda bir kez de olsa mesleki değer anlamında hatırlandığı gün.
mühendis kızlar eklesin takibe takip seri takip. * kutlu olsun var ise böyle bir gün.
sözlüğün %90 lık nüfusunu oluşturanların günü. mutlu kutlu olsun.
Tüm meslektaşlarının günü kutlu olsun.
6 senedir birlikte çalıştığım müyendizime küçük sürprizler yapmayı planladığım kutlu gündür. bütün işi "teknisyen la bu ırgat yani mehehehehe" diyip bana yükleyip aradan sıyrılan arkadaşceğizimi unutur muyum hiç *
Bir mühendis olarak saçma olduğunu düşündüğüm gün.

Yinede insanın günün olması güzel şey.

Bugünü bize armağan edenlere teşekkür ediyoruz.

Ama yinede saçma yahu. *