bugün

Part-time Palyaçoluk yaparak hayatını kazanması muhtemel sözlük yazarı.**
aradığı ayakkabıyı hibir yerde bulamayan, yaptırmak zorunda kalan zavallı bir insandır.
"sanırım yazarlarımızdan biri, bi dönem ömür varol'a yarenlik etmiş olan halil ibrahim çıkacak" dedirten ipucu.
ayakkabı numarasına gore uyumlu bir boyu oldugunu dusunursek boynumuzun tutulması an meselesidir.
ebatına göre arnold civardanegezer 'in ayak numarası olma ihtimali yüksektir.
(bkz: rocco siffredi)
yatıya kalmak istediğimde, bana "yer yok valla" dediğinde "önemli değil birader ayakkabın var ekieki" diyebileceğim yazar.
(bkz: o da insan)
(bkz: sevin onları)
basket oynuyorsa, çok başarılı olması muhtemel yazardır.
(bkz: tucimania) bir de yasak merve'nin ayak numarasının 42 olduğu söylenmektedir.
Yapacak bir şey yok anamızdan böyle doğmuşuz.Hem spor ayakkabıların kalıpları büyük demesi muhtemel yazar.*ayrıca her yerde de ayakkabı bulamaz garibim,bi bulunca da hep aynı modelden giymek zorunda kalan yazar.

Spor ayakkabıda 47 numara 30.5 cm'e tekabül ediyor.*
ayakkabılarda bi alt numaramı kullanmaktadır.
bizden değildir.
sözlüğün geleceği için deşifre edilmesi gereken yazardır.
(bkz: king kong)
ayakkabısı eskidiğinde alet edevat kutusu olarak kullanabilecek yazardır.
fırınlarda, kürek olarak kullanılabilecek ayaklara sahip, sözlük yazarı. *
ayak ölçüsü ile çok afedersiniz şey ölçüsü hakkında bir karşılaştırma yaptığımda çok maşşaklı bir yazar olduğu konusunda beni hafifçe korkutan yazardır.
çocuk mezarı ayakkabılı yazardır.
(bkz: sıfır beden sözlük yazarları)
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
basketbol ayakkabılarının kalıpları diğer ayakkabıların kalıplarından büyüktür. 45 giyen ben 47,5 giymekteyim mesela.
benden bir numara büyük ayakkabı giyen sözlük yazarıdır.

(bkz: gelişme çağında spor ayakkabıdan başka bir ayakkabı giymemek)
(bkz: olacağı varsa olur)
(bkz: hoşgeldin ramazan)
(bkz: okullar da açıldı be sözlük)
benden 3 numara küçük ayakları olan yazardır. 50 numara ayaklara sahip yazarlar tarafından şanslı görülen yazarlardır. beğendiği ayakkabıya uygun numara bulma şansı 50 numara giyene oranla bir hayli yüksek olan yazar populasyonudur aynı zamanda.
boyu da oldukça uzun olduğu tahmin edilen yazardır.
http://uplink.space.com/attachments/499583-liger.jpg

böyle bişey olsa gerek.