bugün

görsel
Pentagram grubu bi 15 sene daha yaşarsa olmayı düşündüğüm zat.
Adam cool amk!

Bıraktım geldim, gittim, isedim, sıçtım, döndüm, adam hala yaşlanmamış.

Son duyduğuma gore de, deri yelek ve bandana ile dolaşıyormuş.

Tengirim budunum...

Measallah, measallahhhh..
Bence çok da dert edilecek bir durum değil. Ben 38 yaşında üniversiteye başladım. Bazı hocalar benden daha genç.
Her yaşta yapılacak davranışlar ve yapılmayacak davranışlar diye bir klavuz varda hayat böyle bir klavuza göremi yaşanıyor sorusunu akla getirir.

- 46 yaşındasın?
- eeee?
- Metal konserine gitmişsin?
- eee?
- Kitaba göre mangala gidip çizgili pijamayla tavuk kanadı yemen gerekiyordu.
- eee?

Ya zaten unutulan birşey var. Bütün baba metal gurupları geçmişte kaldı. En babalardan yaşayanların konserine giden adam zaten bugün 35'ten genç olamaz.

edit: imla.
yaşam sevincinin, enerjnin bitmediğinin ve bu bajsedilen şeyşerr sahip olmayan ibneler tarafından kıskanılıp sözlükte başlığının açılmasına sebep olan eylemdir. haha .
Ruhun yaşı olmadığından dolayı bence normaldir.
normal bir eylemdir.

ayrıca 20 yaşında bunu anormal gören "metalci" gençlikten ilerde böyle hareketler beklemek anlamsız olacaktır.
cool mama ya da cool daddy eylemi.
genç kız takıntılı olanlar da vardır, geçen yaz rock off festivali çıkışında otostop çeken 40-45 yaşlarında 2 adam ve 20li yaşlarda bir genci almıştim. adamlarla metal müzik hakkında konuşmak isterken adam"baba boşver metali ya metalci kızları konuşalım" dedi, o an anladım ki 40 yaş sendromlu abiler zaman mekan farketmeksizin genç kız peşinde.
Normaldir.
Ben 12 yaşından beri metal dinliyorum. Müzik zevki yaşla değişen bir şey değil.
2016 zeytinli rock festivalinde 70 yaşından büyük bir çift vardı portatif sandalyelerine oturmuş yan yana dinliyorlardı konseri hayalimdeki hayatı yaşıyorlar resmen.
güncel Önemli Başlıklar