bugün

hafife alınmaması gereken bir sinirlilik halinin gayet tehlikeli bir cüsse tarafından ifade edilmesidir bu.
(bkz: 42 kg)
(bkz: sair burda kendinden bahsetmistir)* * *
(bkz: yeni albumle birlikte kilo veren unluler)
kadının sinirini çıkarma biçiminde kiloya ihtiyacı olmayacağından dolayı bir özellik ihtiva etmez. dil yarası 200 kiloluk birinin üstüne oturmasından daha çok acıtır.
ateş olsa cürmü kadar yer yakacak kişi söylemidir.
tanrım bazılarına kol kası verirken, bazılarının da durumu eşitlemesi için çene kaslarını güçlendirmiş.
derler ki yumruk can acıtır ama tokat gurur incitir.
elinde rambo kaması varsa dikkate alınması gereken uyarıdır.
boynundan ve ayaklarından tutarak diz üstünde ikiye bölünmesi gereken kızın söylemidir. yerim lan sinirinizi.

(bkz: sen bana 5 kere vur ben sana 1 kere vurayim)
sinirinden kurumuştur diye düşündürür.
dişi bir homo sapiensin kilosuna bakmaksızın sinirlendirmek pekte akıl işi değildir. aksi takdirde istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

(bkz: önemli olan boyu değil işlevi)
bir de "sinirden kendimi yicem" derse her yere cuk oturacak kızdır.
çenenin kuvvetinin, fiziksel güçten her zaman daha caydırıcı bir silah olduğunu bilir.
hadi lan ordan sana vursam yarısı boş gider demenizle birlikte siyah kuşak olduğunu öğrenmeniz bir olur.sonuç:Nakavt.
bu kızın tırnakları vardır,çok uzundur.
kemikli kızdır tehlikelidir.

(bkz: sex yaparken kemik sesi gelmesi)
Sinirlerini aldığımızda 12 kilo kalacak olan dişi.
eğer bu öfke adlı filmdeki kızsa kesinlikle yanına yanaşılmamalıdır.*
(bkz: kemiksiz)
aşırı zayıf olduğundan adet sorunu vardır.
o kiloyla sinirlerin normal olması düşünülmez zaten.
(bkz: samara morgan)
yüzünü sivilce kapladığı içindir.
kızın cüssesinden ötürü ciddiye alınmayan söylemidir. sanki 80 kilo olsa insanlar "aman şimdi kafa göz dalar ayağımı denk alayım ben" diyecekler. hele bir de boyu kısa olup 42 kiloysa -minyonsa- zaten hiç bir şekilde ciddiye alınmaz.
(bkz: hipertiroidi)
adriana lima olsa sinirliyken çekilmez. hayattan soğutur.
(bkz: ille de 42)