bugün

Şu islama laf ettirmeyen toz kondurmayan kesimi anlayamıyorum. Tamam islam bu değil ama islamın oluşturduğu(oluşturulmuş) temel bu. Adamlar islam adı altında her haltı yapıyorlar ve sözde islam ülkeleri zahmet edip harekete geçmiyorlar. islam bu değil diyerek işin içinden çıkamazsınız. Temelleri biraz gözden geçirin bakalım.
Hayatının sonraki safhasında mümkün olursa mutlu ve huzurlu olmasını dilediğim gariban kız.
Kaynak:Gotum beyler bir iddia atiyorsaniz kaynak belirtin.Bence bu gibi tiplerin isi gucu yok gotten haber uydurup milleti galeyana getiriyor baska birsey degil.
gerçek islamı yansıtmamaktadır. cariye falan nedir yaa..
(bkz: speedydoctor) kuran ile gidebilirsin. Onu bunu salla. Meal okuyarak bulursun yolunu. Yeter ki samimi bi şekilde..
(bkz: #35763236)
işid gerçek islami gösteriyor insanlara.

edit;
daha inandığınız dinin ne olduğunu bilmiyorsunuz açıp ne kuran okuduğunuz var nede dini savunan örgütlerin ne olduğunu bildiğiniz var sizi gidi cahil pislikler.
önce açın kuranı baştan sona türkçe bir okuyun daha sonra işidi araştırın işide göre gerçek müslüman onlar sizler sadece hobi olarak müslümansınız.

not: tüm dinleri araştırıp sorgulayan bir kişiyim sizin gibi müslüman bir aile içinde doğduğum için müslümanım demiyorum siz afyonunuzu almaya devam edin.