bugün

Fotoğraflarının altına : ben senin fotoğraflarını beğeniyorum yazarlar genelde.
fotograflarini veya paylasimlarini begenenler icin tek tek tesekkur eden amca modelidir.
bu resmi her paylaştığınızda resimdeki zavallı hasta insana 5 tl bağışta bulunmuş olacaksınız tarzı paylaşımlardır. (üniversite profesörleri hariç)
40 yasinda kim emekli oluyor lan.

neyse.

dandik paylasimlardir. sirf bu yuzden tivitir.
"Dayımgile selamlar, öperiz" mesajı olmazsa olmazıdır.
40 yaş altı emekli kişi olamayacağına göre sadece emeklilerin facebook paylaşımları yazılmalıydı diye aklımdan geçiren başlıktır.
Contorium trollüne inanlııp, bunu paylaşılıp, üstüne "GÖR TÜRKiYEM OYNANAN OYUNLARI GÖR" yazılması efsaneler arasındadır.
genelde ibretlik saçmalık ve doğru bilinen yanlışlardan oluşur.
biraz dindar biriyse genelde dini paylaşımlardır.
Buyrun sofraya, afiyet olsun gibi yazılarla insanı hayattan soğutan paylaşımlardır.
"Bunu 200 kişiye gönderirsen" ile baslayan eski nesil hotmail postalarından paylaşımlar yapanlar da hiç az değil hani.
sözcü gazetesi, türkan saylan, müjdat gezen sayfalarının yobaz paylaşımları.
dini içerikli paylaşımlar.
twitty li sarı paylaşımda yazan komik olmayan fıkra.
memlekete dair bir video.
-ooo bizsiz mangal he??
+evet.

hayatımda gördüğüm en açıksözlü yorumdur adam net bikere.
(bkz: 40 yaşında ölmek)
profil olarak seçilen torun fotoğrafı.
Her gün islamla ilgili paylaşımlar da yaparlar.
Facebooktan soğutan paylaşımlardır.
anneannemin markafoni den n11.com dan kıyafet ve ayakkabı modelleri paylaşması.

benim duvarımda da paylaşıp buyuk harflerle "sana da aldım bu trençkottan kargoya verdim kargocu eve gelince kapıyı aç" yazması.
Mekke fotoğrafı - Her beğeni 5 sevap.
her fotoğrafın altına "yakışıklı yeğeenim benim" yazılması ile olası bir kızı etkileme ihtimalinizi sıfıra indiren paylaşımlar ve yorumlardır.
Çok saçna değil aslında sonuçta bu adamlar sabahtan akşama kadar yapacak herahngi bir işe sahip değiller ve onların nesli bize oranla daha iletişime açık bir nesil.
Sıcak yürekler ve türkü dolu kalpler tadında mevlanadan geçilmeyen paylaşımlardır. Teşekkürler vesikalık fotoğrafı profil yapan yaşlılarımız, emeklilerimiz.
memleket kurturma paylasimlaridir

aslinda birakacaksin memleketi emekliler yönetsin amk...
görsel