bugün

galibiyetle yolumuza dolu dizgin devam edeceğimiz maç.

galibiyetimizi alır, şampiyonluk yolundaki rakiplerimizin (alanya, sivas, gazişehir) maçlarını bekleriz.

vedat, dirar ve asist kralı kruse'den gol bekliyorum bugün.

görsel
dolu dizgin gittiklerini sanan Fenev taraftarına bir şamar da bülent hoca vuracaktır. son 3 maç 4 puan ama doludizgin yola devam. güzel kafalar.
Fenerbahçenin puan kaybedeceği maçtır ve bu dönem ki fenerin balon olduğunu ispatlayacaktır.
Antalya nin koyup gececegi mac.

Editt: 23 şut atıp gol atamiyorsan boyle oluyor.evet.

Edt 2;koydular.evet.
Fenerbahçe’nin dosta güven düşmana korku vereceği maç. Gerçi başlığa yazılanlardan zaten düşmana korku verdiği çok belli.
3-1 biter sanki.
beyoğlu orospularının götten uydurmalarına maruz kalınan maç. neymiş fenerbahçe dolu dizgin gitmiyormuş. son 2 maçta bir puan almış. sizden önce ankaragücü'nü yendik, onca eksiğimize rağmen de sizin bekaretinizi aldığımız statta üstün oynadık. bütün istatistiklerde lig birincisiyiz. ama yarak kafalılarca dolu dizgin gitmiyormuşuz.

6 maçta 6 golünüz var amına kodumun salakları. bunu 3'ü 8 kişi kalmış kayseri'ye, 2'si de taca giden top adamlara çarpıp gol oldu. sen kimsin ki laf söyleyebiliyorsun. el tirrek falcao ile mutluluklar size.
Antalya'nın zayıf rakibine acımayacağı maçtır.

Sonra gidip tff'nin kapısının önünde "maçımızı tekrar edin" diye ağlarlar büyük ihtimal.
Senelerdir.. Kötü gide gide 3 hafta yenilmeyince dolu dizgin giden fener oluyor..

Antalya güzel oynuyor.. Fener avantajlı ama sakın antalya ile taşak geçeyim derken güme gitmeyin.

Rakibim dediğin alanya hüpletti seni.. Gittin fenerasyona beni nasıl yener.. Tekrar oynat diye ağlandın..

Demek ki dağa rakibin alanya değilken biz hiç muhatap olmayalım..
Fenevin hoplatılacağı maçtır. Şimdiden geçmiş olsun.

Ulan ekşide de bir fener maçı öncesi böyle yazınca bir sürü fanatik sığır mesaj atmıştı koyup geçeceğiz diye. Fenere koyunca ben onlara mesaj attım koyabildiniz mi bari diye. Hiçbirinden çıt çıkmadı *
gooool ahaha. antalya yasladı.
Amına kodumunun hakemi.
Yukarıda yazdığım gibi , antalyaspor u hafife almak ahmaklıktır..

Yok boru döşicez. Yok koyacaz dersen adamı hoplatırlar..
50 kere gidip atamıyoruz bi gelip atıyorlar. Garip cidden.

Verilmeyen penaltımız:

https://twitter.com/VARka.../1180181918580654086?s=09
biz bu golcü transferi işini beceremiyoruz ya da golcülerimize önde baskı yapma görevi vererek yoruyoruz.
golcü gol atsın.
Isla kör olsan koklayarak birini tutturursun mal mısın?
futbol bir spor, evet.
ama güzel ülkemde daha başka sporlar da futbol kadar değer görüp konuşulsaydı keşke..
anlamıyorum, insanlar bir maç için kavga ediyor, sinir-stres oluyor. oysa spor denilen şeyin insanı mutlu etmesi gerekmez mi?
Ahahaha ozana faul verdiği topa bak. Hakan tertemiz çaldı topu.
Ali koş feneri sikiyolla.
Fenerin eline verdiler hahaha.
Penaltı değil diyen arkadaslar var. Galatasaraylılar, sik kafalı fanatik fenerbahçeli ya da tinerci besiktas taraftarı gibi değildir.
Pozisyon penaltıdır, fenerin penaltısı yenmiştir. Ama bu gol atamamasına bahane değildir.

Sonuç olarak antalyaspor boruyu döşemiştir.
Deniz turuc'un el dediği pozisyona bak aq ağlaklari yaaa asfjjj.
görsel
Ulan son taç pozisyonunda fener topu kazansa oynatırdı bu hakem maçı aq. Neyse antalya iyi sikti. beyoğlu orospusu diyen eleman gördün mü orospuyu?
görsel

Sabit olan koldan da medet umuyorlardı. Ya, ilâhi adalet.