bugün

Çok iyi derecede Rusça, Farsça, ingilizce, Almanca konuştuğunu söyleyen ancak programın sunucusu Okan Bayülgen'in soruları karşısında yalanı ortaya çıkan 2009 Best Model Of Turkey'de birinci olan Tuğçe Sarıkaya dır.

işte o diyalog..

Okan: Tuğçe tam 4 dil biliyor. Rusça, Farsça, ingilizce, Almanca.

(Stüdyodaki üniversite öğrencilerinden bol alkış alıyor)

Okan Bayülgen: Bize Kafanı kırarım köpek şarkısının nakaratını Farsça söyler misin?

Tuğçe: Ama ben bunu çevirecek kadar değil, kendimi ifade edecek kadar biliyorum Farsça'yı

Okan: Rusça?

Tuğçe: Rusça'yı yeni öğreniyorum aslında...

Üniversiteli seyirciler: Oooo, yuhhhhhh (yuhalıyor)

Okan: Olabilir, sakin olun...

Okan: Almanca?

Tuğçe: Bilmiyorum...

Okan: ingilizce?

Tuğçe: Iııı... (Bunun üzerine salondaki seyirciler Tuğçe'yi yuhalamaya başlıyor)

Tuğçe: Arkadaşlar ben daha 20 yaşındayım, o kadar profesyonel değilim. Bu dilleri iyi bilmemi beklemeyin benden.

Okan: Bırakın 20 yaşında şu anda. Ama benim anladığım şu; ingilizce, Almanca, Farsça, Rusça bilen henüz 20 yaşındaysa bunları iyi konuşamıyor olabilir. Bunu anladınız mı? Aslında insan bütün dilleri bilerek doğar, yaşı büyüdükçe konuşur.
(bkz: dostum kopyalamışsın ama tam yapışmamış)
(bkz: i broke your head dog)
(bkz: yalancının mumu yatsıya kadar yanar)
(bkz: ı broke your heads dog)
(bkz: one minutes)
güzeldir. (bkz: tanıma gel)
*
21 yaşında olup 20 yaşında olduğu iddia eden, güzel dediler diye her istediği anında yapılacak sanıp milleti oturduğu koltuktan kaldırmaya çalışan, enteresan bi tiptir. genellemelere uyarak bu hatunun sarışın olması gerektiğini savunuyorum. zeki sarışınlar alınmasın.
demek ki günün birinde bi güzellik yarışmasına katıldığımızda 6 dil hatta abartıp 12 dil biliyorum diyebiliriz.nasılsa onlarda bilmediğinden pek bi problem olmuyo heralde...
okan da yalnış sormuş davos ne dese, kızımız van minut diyebilir di herhalde.
(bkz: are you english)
(bkz: yes ım)*
8 dil biliyorum dese dahi çoğu kişinin gözünde bir anlam ifade etmeyecek olan güzeldir. tek özelliği güzel olmasıdır kanımca.
Türkçe'yi de bilmeyen hanımdır kendileri.
aynı sınıfta okuduğum güzeldir. güzel midir? bilmem. disko kralı'nda daha güzeldi. o geceki yayından sonra elinden telefon düşmüyordu. kimseyle konuşmuyor, kimseye bakmıyor, sadece telefonuyla uğraşıyordu. gözündeki gözlüğünü hiç çıkarmadı. derste bile takıyordu. neden? tanınmamak için mi? bilmiyoruz.
kız zaten güzelde değildir. yalnız okan demekki insanlar doğarken 5 dil biliyor bu yaşla ilerledikçe gelişiyor gibi bir laf etti süperdi.ayrıca güzellik yarışmalarında bu hileye başvurulur bir kaç cümle öğren derler çok yüklenmemek lazım belki ilerde öğrenir.
bir sifat tamlamasidir.

anlat derdini ingilizcenle
sakirda bulbul gibi turkcenle
ah ah ne olurdu iki dille yetinsen
ey dort dil bilmedigi canli yayinda ortaya cikan guzel
ogrenilir mi hic dil dile degmeden

(bkz: izmirli dedin zenci cikti)
bilmediği dillerden bir kenara, stüdyoya girince başka bir konuğun oturduğu tabureye yönelen, adam kalkmayınca tebessümlü bir yüz ifadesiyle başka bir tabureye oturan ve gülümsemeye devam eden kız.
"ne diye böyle bir gerilime sebep oldu, ışığın açısındanmı, ultra mini elbisesinimi düşündü, o konuk da, kızın zaten konu mankeni gibi katıldığını bildiği içinmi gurur yaptı kalkmadı, biraz abartımı oldu" gibi şeyleri aklıma getirmiştir.
(bkz: videosu yok mudur bunun)
(bkz: belki biliyor ama bilmemezlikten geliyordur)
(bkz: yatmadan önce yüz dil darbesi)
okan ince bir dille lafını sokmuştur.helal olsun.
gül gül öldüğüm, niye kazık yutmuş gibi oturup; eklemleri tahtaymış gibi hareket ettiğini anlamadığım,
-ben ebru polatın kuzeniyim, bizde seksilik aileden, beni de duyun gibi alttan alttan ayar vermeye çalışan.
beni esmer kadın olmaktan, soğutan, "ulan sarışında olmam, mora boyasam? ı ıh.! kazıcam lan kökünden!" gibi serzenişlere sevk eden,
klasik aptal güzelimsi kadın.
http://www.milliyet.com.t...=25.11.2009&b=Turkiye guzelinin zor anlari
(#6566717)
haydi yukarıdaki olayı kendi cümlelerimizle başlıklaştıralım.
(bkz: canlı yayın heyecanı)
(bkz: ben daha 20 yaşındayım).
güncel Önemli Başlıklar