bugün

(bkz: bulgaristan dan gelen cevapsız çağrı)'nın daimi ilk üç hanesidir. çağrı atıp geri aramanızı beklerler. sonra binbir türlü duygu sömürüsüyle sizden para koparmaya çalışırlar. gelmeyin böyle oyunlara.
bizim 0900 lü hatların bulgaristan şubesi. az önce telefonuma gelen çağrıyı merak edip netten araştırdım. hayli fazla mağduru var. birinci ağızdan :

--spoiler--
Bulgaristanda turkce bilen cingenelerin oyunu . sakin gaza gelmeyin . Buraya bir dayi gelmisti , kiz varmis sliven sehrinden ( cingenesi coktur ) sofyaya gelmek icin para istiyodu . adam Westernunion ile 50 euro gonderdi , 20 euroda transfer ucreti aldilar . Sonra kiz bi daha arada 30 euro daha istedi . Dayi onuda gondercekti ben engellemistim . sonra ben aldim telefonua ve konusmasi trakyaca da degil bildigimiz cingenelerin turkce siivesi . sakin bu hataya dusmeyin.
--spoiler--
ayrıca çağrıya cevap verdiğiniz takdirde hesabı siz ödemiş sayılıyorsunuz. *
görüklede bir bar. sahibi bulgaristan göçmeni olduğu için barın adına bulgaristan alan kodu verilmiş. sahibinin hoş sohbeti ve yaptığı güzellikler her daim akılda kalacak türden. gidilesi görülesi.
bir sayı.
3 ile 5 sayısının toplamının 1 fazlasının, bu sayının birler basamağını verdiği sayıdır.
59 tekirdağ'ın plakasıdır.
35 ise izmir'in...
az önce başıma gelip internetten araştırdığım ve ne olduğunu öğrendiğim alan kodu.
sol framede görünce şaşırttı. lise numaramdı lan bu benim.*
az önce beni çaldıran numaranın kodu.

yemezler amk.
an itibari ile gerçekleşen vak'a. cevapsız bir çağrı. +359 ile başlayan bir numara ve yüce sözlüğümün ne kadar eğitici olduğunun kanıtı. sağ ol sözlük.
180*2-1 işleminin sonucu.
çakalların alan kodu. bulgaristan.

bahsi geçen şebekenin bir numarası için; +359877397902.
şu anki takipçi sayımdır.