bugün

hanım koş bizden bahsediyorlar! yaşlandık arkadaş. dedeler görüyorsa bunu selam. nisan yaklaştı, iş var daha, ne yapıp edip bitmesi gerekecek. (seve seve dede) nisan 12'de birliğe teslim olacak yazarlardır bunlar. badilere selam. hayırlı tezkereler.
hayırlı tezkereler dilenecek yazarlardır. Sağ salim gidip dönmelerini en içten dileklerimizle istiyoruz. Allah hepsini korusun. Ayrıca başlıkta inci yi görünce böyle içim bi gereksiz oldu. sevmiyorum şunları ya.
ben ben!
(bkz: ben mi yapayım)*
askerde uzun dönem er'ler ve bir kısım komutanlar tarafından çok ezilecek namı değer "poşet" ler. 10 ay'da 3 dönem poşet asker(0.5 oranında) gördüm. hepsi benden önce çıktı. ama bu 345. dönemler var ya, heh işte onlardan önce çıkacağım aga. hepsine s*k*mi sallıycam sonra pis bir kahkahayla karışık "ben mi yapayım ulan ha"?? diycem mal gibi bakacaklar. zaten 5 ay askerlik bile zoruna gidiyor bu poşetlerin. olm düşmeyin lan elime aklınız varsa düşmeyin!!
toruun geceler uzun. ben mi gideyim?

5 ay göz açık kapayıncaya kadar geçiyor, rahat olun. güle güle gidin güle güle gelin. en iyi celp döneminde gidiyorsunuz bu arada.
yaşlılık belirtisidir. o kadar oldu mu yav 313 ler vardı bizim zamanımızda.

edit: küçümsemedik hakir görmedik neye kızdın şimdi?
(bkz: sadaeke)
yarın birliklerine teslim olacak askerlerdir. ziyadesiyle kısa askerlik yapacaklardır, kafaları rahat olsun.
not: 325 kd
tez zamanda sağsalim dönmeleri en büyük dileğimiz olan yazarlardır. allah hepsine kolaylıklar versin.
not: 335 kd
345. dönem asteğmenlerden birisi benim biletim olur.
283 KSD olarak Yaşlandığımı hissettiren yazarlardır.
Torunlarım, torbalarım, antik mezar taşlarımdır efendim...
bu gece en geç saat 23'te otobüse binecek yazarlardır. allah hepsine sabır ve kolaylık versin, şimdiden hayırlı tezkereler.

edit: 339 kd.

edit: has torunumsunuz bu arada.***
hayırlı teskereler dilenmesi gereken yazarlardır. Kazasız belasız gidin gelin hadi bakalım.
edit: 307 kd.
(bkz: her türk asker doğar)
erzincan a gideceklere şimdiden geçmiş olsun hele eğitim de üstteğmen efrahim maraşa düşenler boy abdestinizi alın ismi bile yeter.

edit:333 kd.
antalya - akseki'ye gidecek olanlar kralsınız, kemal esercan binbaşı'ya selam.*** şimdiden hayırlı tezkereler, sağlıkla gidin sağlıkla gelin.
343 donem olarak yollarini gozledigim yazarlardir. Yemin edin gelin de biz gidelim artik.
307. dönemlerin küçük küçük torunlarıdır.
hayırlı tezkereler denilecek mezar taşlarım;
(bkz: 305 kd)
tezkerelerine az kaldı. 13-14 gün sayıyorlar artık. askerlik loading %95.
burdan bakınca bırak torunu, daha vitamin olacakları portakal ağacının tohumudurlar.

(bkz: 309 kd)
askerliklerinin bitmesine bir kaç gün kalmış olan kısa dönem yazarlar. (bkz: 345 inci dönem terhis olacak sözlük yazarları)
güncel Önemli Başlıklar