bugün

Vatana Millete Hayırlı Olsun.
bundan böyle bu coğrafyadan adam olmaz...
ben grönlanda gidiyorum.
söz sizde.
8 fazlalık daha da eksilir ve kanun geçmez. geçmiş olsun akp.
bahçelinin 40'a tamamlayacağı hesaba katkısı olur.

ülkenin anasını sikenler de gülüp eğlensin.
allah belanı versin bahçeli. sana oy veren elime sıçayım.
1 kasım 2015 seçim sonuçları açıklandıktan sonra esen rüzgarların benzerini gördüğümüz eserin ismidir.
Efendiler kurtuluşun ankara'dan olmayacağı anlaşılmıştır...
Birbirine güvenmeyen, kimin ne oy verdiğine bakmaya çalışan koca adamlar, bizi tek bir adama güvenmeye mecbur bıraktı.
Sıçayım düzeninize.
Yani oylamanın ne derece açık ne derece gizli olduğunu tam olarak bilmiyorum ama oylama sonucu kritik. Yani ben geçmeme ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum.
ilerleyen günlerde bu tablo değişecek gibi. Mhpde hala akli selim insanlar var.
Çark etme ustası püskevitçi Bahçeli sayesinde, oluşan durumdur.
Yastığın diken olsun Bahçeli...
En azından biz chplilerde bu kara günden önce milletin egemenliginde seçilen son meclise düzgün insanlar göndermenin yarattıgı vicdan rahatlığı var.
Diğer bütün seçmenler gelecek diktatörlük rejimine baktıkça kendi sorumluluklarının yükünde boğulurlar umarım.
geçmiş olsun. gerçekten ilerisini düşünmeye çalışıyorum ama bi türlü somutlayamıyorum. distopik bir ülke olma yolunda atılmış ciddi boyutta ürkütücü adım. bugün mecliste atıldı.
Arkadaşlar diğer turlar için umut var, hemen yasa boğulmasanız mı acaba?

Edit: maddelere geçilmesinin oylaması. Maddelerde patlama ihtimalleri var çünkü fire var.
Bizlen degilsiniz .
Artık hükümetten bir bok olmayacak belli oldu. Halk olarak birbirimizi korumamız gereken dönemlere giriyoruz.
Bugün, başka ülkelerin canları pahasına bedel ödeyerek kurmaya çalıştıkları sistemi kendi istek ve iradenizle yakıyorsunuz ya yarın sizin için bir damla göz yaşı dökersem bende adam değilim.
Icim urperdi.
2017 yılında mecliste açık oylama... taş devrine dönüş mü yaptık acaba diye düşündürtüyor.
Daha ilk oylama çok fire var bu tablo değişebilir olumlu düşünmek istiyorum tüm maddelerde aranacak 330, sonra genel en son oylama yapılacak ben hala aklı selim vatanı seven millet vekillerinin olduğunu düşünmek istiyorum.
Bu tablo nasil degisebilir? Evet ilk oylama ama nolcak millet aydinlancak mi birden..
resmen usulsüzlük yapıldı

gerçi hiç ümidim yok ama

belki yarın chp oylamanın iptali için başvuru yapabilir.
şu ülkeden aydınların büyük çoğu bir şekilde gidecektir, geride kalan çomarlar gün gelip siki tuttuklarını anlayınca - anlarlarsa- yani o gün,
acaba derler mi
ulan bas bas bağırdılar,
tartıştık
baya da kalabalıktık, bastırdık
meğer adamlar haklıymış?

kim bilir?
belki...
HDP bgün MHP'yi vatana ihanet etmekle suçladı. Cumhuriyet'in yıkılmasını canlı yayında izledik.
umudunuzu yitirmeyin
Yeise düşmeyin.

Yeise düşmek umudu rafa kaldırmak

Mustafa kemalin kazım karabekirin mareşal fevzi çakmakın çocuklarında görülecek iş değildir.