bugün

dikkat: "hayatı boyunca 31 çekmemiş olan insanın aktarımlarıdır."

31 cekmek metabolizmayi bozar. erken bosalmaya tetikler sizi. türkiye gibi sekse ac ülkelerde, 31 e mahkum gibi hissedersiniz kendinizi. siddetle uyariyorum; yapmayin!

bir ton adam taniyorum, ergenlige girdigi andan itibaren cekmis de cekmis, cekmis de cekmis. sonuc itibariyle kariyi önüne ciplak attim, siki kalkmadi lan adamin. bir cogu da, kiz henüz soyunurken bosaldi.

yani metabolizmayi ve psikolojiyi tamamiyle harap ediyor. birinin davranisi digerininkiyle uyum saglamiyor.

not: ya sen? diye soranlar olabilir. hayatim boyunca 31 cekmemis oldugumun meyvelerini aliyor, partnerimi 2. bosalmaya ulastirabiliyorum. ve her 2 bosalmasini da beraber yapiyoruz. ayni anda!

not2: siddetle karsiyim. cekmeyin!
Gerdek gecesi bahçe hortumu gibi boynu bükük kalınca anlarsınız.

Beyle tokat atarsınız hah işte o zaman kız straponu takar size dön der.
(bkz: haram ulan haram)
HOYOTO BOYONCO 31 ÇOKMOMOŞ BORO OLOROK...
31 rerererörörö canısı dünya üzerinde senin hiç 31 çekmediğine inanacak bir canlı dahi yok.

+baba bu yaşıma kadar hiç 31 çekmedim.
-ibne misin lan amuğaa koduğuum.

Her yerde söyle evladım ibne der kapıya kadar geçirmeye kalkarlar.

Anlattıklarında gerçeklik payı varda hiç otuzbir çekmedim falan. Yapma aq.
penis kurtlanması. evet elinizi yıkamadan sürekli 31 çekerseniz kurtlanır. kelebek bile çıkar.
iyide partnerin var iki kere yapıyon boşaltıyon oh ballandıra ballandıra övdün kendini e o zaman ne bokuma bu başlığı açıyon ? Derdin ne ? Anlaöadım hiçbirşey !
partneri varken bir insan zaten 31 cekmez. partnerim yokken de cekmedim. hic cekmedigimden bahsediyorum. bütün dönemlerde partnerim vardi anlamina mi geliyor bu. 13 yasimdan beri elimle iliskim olmadi.
hiç nefes almamış biri olarak "hayatı boyunca 31" den sonrasını okumadım.
hala muhalif olan kitle var. cekin olm cekin.

yarin ya sikiniz kalkmaz, ya erken bosalir ya da hayal ararsiniz.
günde 5 degil 10 kere cekin. tabii amip kim ki..
Yakalanma ihtimali..
millet sikişmesin o zaman afedersin.aynı hesaba geliyor.
saçma sapan tezler. ''karı soyunurken boşaldı'' bu erkeklerin ilk seks deneyiminde hemen hemen başına gelebilir. penis vajinaya temas eder etmez boşalma olabilir. adam ilk defa ilişkiye girecek ilk defa bir tene dokunuyor öpüyor sıcaklığını hissediyor tansiyon adrenalin üst seviyelere ulaşıyor tabi ki erken boşalacak. ilerleyen dönemlerde bu kademeli olarak ortadan kaybolur. ya da kaybolmaz erken boşalma sorunu yüzdelik olarak 60-70 boyutlarında ama buna salt mastürbasyon neden oluyor demek saçmadır.
31 çekmekten alet otomatiğe bağladı sadece bir düşünsem bile orgazm olup boşalıyorum.

Edit:günde 7 posta sonucu karpa tünel oldu.
(bkz: mastürbasyonun zararları)
Eliniz yorulur.
-Bi kere sizi, Karşı cinsle başbaşa olduğu gibi heyecanlandırmaz. Sanal çünkü. Gerçekte ise kalp, heyecan sayesinde saat gibi tıkır tıkır çalışır. difk (boşalma) olmadan önce vucudun hazır olması, hararet, kandolaşımı, hormonların salınımı v.b. etkenlerin hepsinin senkronize olması sağlık açısından şarttır. bu da ancak sevişme ile süreyi uzatarak mümkün olabilir. Araba da bile motor ısınmadan 220 ye vurursan 10-15 saniyede ibreyi, haşat edersin motoru. Oysa ki elle tatminde bunların hiç biri olamaz.
-insana suçluluk duygusu verir. Fıtrata uygun olmadığı için. Karamsarlık, moral bozukluğu, içe kapanıklık bile yapar. insanda nedensiz iç sıkıntılar ve huzursuzluklar, endişe ve yersiz korkular ve belkide korkaklık meydana gelir.
-ancak çok mecbur kalındığında, ellesen akar kendiliğinden misali kafayı fazla yormadan. (zevk için değil) belkide 15-20 günde bir. Yada harama düşme tehlikesi var, o zaman ehveni şerr hesabı, nefsi körlemek için. Bu durumda vacip bile diyenler vardır.
-en doğrusu evlenmek beyler. ya da az yemek ve içmek. En güzeli bu. Bu iş iyi bir bok olsaydı, hz peygamber (sas) elini nikahlayan melundur (şeytanın işi-şeytan da lanetli olduğu için) demezdi.
-bu pis işi zevk ve adet haline getirmekle insan kısmetini kendi eliyle bağlar farkında olmadan. Çünkü allah haram işleyene, helalden yardımını keser. haram/mahrum.
Etrafa kıvılcımlar saçmaya başlarsınız aşırı sürtünmeden dolayı. iki elinizi de eşit miktarda kullanın ki tek bir kolunuz kas yığınına dönüşmesin.
döl israfı olması.
Ozet. partnerim var sizin gibi 31 e muhtac degilim.
Her gün çekersen zararlı, haftada 2 kere yapılması çok yararlıdır.
Arada yaparsan faydalı devamlı yaparsan zararlı faaliyet. Devamlı yaparsan çabuk hatta çok çabuk boşalma gibi "asıl faaliyete" geçtiğinde seni zora sokacak, hiç yapmazsan bir gün sabah kalktığında yatağının mini olimpik yüzme havuzuna döndüğünü göreceğin durumlara girebilirsin. Ne demişler azı karar çoğu zarar.
yakisikliyim veya zenginim veya agzim iyi laf yapiyor veya ozguvenim yuksek veya hepsi birden biri olarak, 13 yasimdan beri paso sevisiyorum. tecrubeliyim ve partnerimi tatmin etmeyi sever, oyle bir posta atayim da rahatlayim diye dusunmem, burada sevisebilecek hanimlara duyurulur, amaci tasiyan ilk olmayan ve son da olmayacak basliktir.
Yanlış bildiğiniz gerçekler, bu sadece 31 çekmekle olmaz, seks yapmanında aynı etkisi vardır. Kalp ritmini yükselten her durumun göze etkisi vardır. Koşu, yüzmek, korkmak gibi etkiler seks veya 31 çekmekten daha zararlıdır. Bazı mallar vücut yapayım derken fazla protein kullanımı ve kalbi yormaktan dolayı 60 yaşından önce emekli olamadan nalları diker. Gözler bir kılcal damar yuvası gibidir ama şu gerçeği de unutmayın göz hücreleri vücutta en hızlı yenilenen hücrelerfir.