bugün

uğursuz bir yıl geçirmektir.
genelde bu yaşta olanlara kaç yaşındasınız diye sorarsanız her zaman ya cevapları 30 ya da 32 olacaktır.
62 yaşındaki birisinden 31 yaş daha küçük olmaktır. 62'den tavşan yapılabilir ama 31'den hiç bir şey olmaz.

bir de, evlenip barklanıp çoluk çocuğa karışmış olmak gerekir.
(bkz: ümit karan)*
2008 yılı için 1977 doğumlu falan olmak.
çok ayıptır.
ciddi anlamda nerde olduğunu anlayamamak, bir o kadar da başkaları tarafından bir yerlere oturtulmuş olmak demektir.

Kariyer yapmak ama dünyayı avuçlarında hissederek yaşamak istemek, sonuçta yol ayrımında bulunmaktır.

muhteşem bir yaştır. verilen kararın derinliğinin bundan sonra daha içten yaşanacağını bilerek hayata devam etmektir.
'bu yaşıda sağ atlatırsak tamam, daha 31 sene daha ölmem.' diyebilecek er kişinin korktuğu yaş.*
bir yıl boyunca gereksiz geyiklere maruz kalmaktır.
çok çektiren bir yaştır .

durun lan şaka yaptım eşek herifler .
lanet bir yaşta olmak demektir. bu sene ilk defa kaç yasindasin diye sorulan soruya 31 diyemedim 30 dedim, 86 doğumlu musun dedi yok 85 dedim, güldü.
Nasıl bir şey olduğunu 4 sene sonra tadacağım olaydır.
Nasıl bir şey olduğunu 7 sene sonra tadacağım.
Çok çekeceğinizi gösterir. Belkide bugüne kadar çok çekmişsinizdir. Benimde uzun bir süre sonra tadacağım durumdur. Acaba o an neler yapıyor olurum, şuanda düşündüm de çok garip geldi. 31 yaşıma girdiğimde sözlüğü açıp bu entry mi okuyacağım. Hatta hala yazarsam edit girip düşüncelerimi yazacağım.
yaşı şanslı sayıya denk gelmiş olan kişinin durumudur. bi' gün biz de osbir çekeceğiz.
görsel

31’e devam.
Ben bu sene de 30 olmaya karar verdim
Seneye 32 olcam.
Hiç 31 demeden 32’ye geçiş yaptım ben.
daha nice otuzbir yaşa.
sayılara yüklediğimiz anlamlar o sayıyı söylemekten imtina ettiriyorsa; ağır gelmiştir.
geriye dönük baktığımda bir erkeğin en verimli yaş aralığının başlangıcıdır. Yalnız 30lu yıllar feci hızlı geçiyor, demedi demeyin.
ben sevmiştim 31'i. yani yaşımı.

söylerken bi anlamsız sırıtmaya sebep olmuyor değildi hani.

30'lu yaşlar genel olarak 20'lerden güzel. korkmayın gençler.
ünsüz bir şairin dediği gibi hayat sana sabun veriyorsa dertlerini çekmelisin. 69 yaşında olmaktan iyidir.
her yaşın güzel bir tarafı var. seneye bende 31'ci olacağım:D
güncel Önemli Başlıklar