bugün

fakir bir hayat yaşamanıza neden olur.
sen çalış çabala yıllarca oku iyi bir işte çalış sonra 3000 tl mayış alan bir fakire gönlünü kaptır. adam gelsin senin paralarını yesin.

eee babamıza ne diyeceğiz? evde kuru ekmek mi kemireceğiz.

olmaz kızlar olmaz. aklınızı kullanın.
ee... sen de çalış yiyosa sen de 3000 tl al. hayat müşterektir.

6000 tl ile geçinilmezmi ?

yok geçinilmez diyorsan...

mektep aşşaki sokakta..

bozdur bozdur harca !
"adam gelsin senin paranı yesin" derken direk senin paran benim param mevzusu ile olaya başlarsan zaten hiç başlama zaten. kolay para kazanma yolları belli. yolunuz açık olsun.
daha doğrusu bence bordrolu çalışan bir adamı koca diye almak olması gerekendir.

bordrolu çalışan birisi zaten temelden fakirdir, sen bordrolu çalışıp da neyin parasından bahsediyorsun a canım?
4000 tl mayışım var, aileden de zenginim raad olun.
Silgi yan etki yaptı galiba.
görsel

entiri girilirken temsili.. aylık geliri 20000 ve üzeri olan erkekleri kovalayın siz bulunca kafalayın bir şekilde evlenin aradan 2 ay geçince eleman bir numaranız olmadığını görünce alnınızı kaşıya kaşıya gezersiniz..
3700e razı olan 1.67+ balık etli, Ermeni Kürt olmayanı karı diye alırım.
acıdım lan sana ezik ruhlu kız .
3000 tl yi beğenmiyorsa küçük iskenderden bir söz sana;

"bazı kızları yeni açılan mağzalara benzetiyorum, ilgi görmeyince zararına veriyorlar"

işte mesele de tamda bu!
kültür seviyesi düşük, sözlük yazarı olma olasığı düşük birisi..

mayış değil = maaş..

sen mayışı alsan alsan aşşaki sokaktan alırsın..

" sen çalış çabala yıllarca oku iyi bir işte çalış sonra 3000 tl mayış alan bir fakire gönlünü kaptır. adam gelsin senin paralarını yesin. "

senin okuduğunu bile sanmıyorum..

okumuşsan da arka tuvalette, sex sitelerini telefonundan okumuşsundur...

hepsi, hepsi o !
15 bin tl kazanan adam zaten seni ne yapsın? neden evlensin? para için altına yatmayı bekleyen onlarca kadın varken onlarla gönül eğlendirir.
güncel Önemli Başlıklar