bugün

Tasarrufa başlamışlar anlaşılan .1150 odalı da yapabilirlerdi.hem sadece 640 milyoncuk harcanmış.
Bir türkiye vatandaşı olarak gurur duydum. Gerçi benimki 2+1 ama olsun, yakışır teise.
Bir odasını bana ayırın 1 aya gelirim.
Az bile yapıyor guru soğan pattis çohh bahalı diyip yiyen oyum tayyibe diyenler var. Bok yiyin amk daha bunlar başlangıç böcek gibi yaşayacaksınız.
reyiz tasarruf etmiş

aslında 1300 odalı olması gerekiyordu

ama reyiz halkımıza acımış.
burada mesele sadece 300 odalı saray değildir.
mesele israf, doğa katliamı, halkın özgürlüklerini gasp etme ve çökme zihniyetidir.
yazlık sarayın bulunduğu okluk koyu teknelerle gelen vatandaşlara açıktı.
burası gökova körfezindeki tekne turlarının uğrak noktalarından biridir. defalarca gittim.
orada cumhurbaşkanlığı yazlık konutu vardı.
rahmetli turgut özal sık sık gelirdi buraya.
yahu turgut özal kaç defa okluk koyuna gelen teknelere misafir oldu, bu teknelerdeki insanlara kahve ikram etti hatta halkla beraber yüzdü orada.
ama şimdi son 2 senedir okluk koyuna vatandaşların, teknelerin girmesi yasak.
1 sahil güvenlik botu 7/24 okluk koyunu vatandaşlardan koruyor.
rte buraya geldiğinde de aksaz deniz üssünden 2 karakol gemisi + 1 hücumbot daha takviyeye geliyor.

soruyorum şimdi?
kamuya ait olan koyu vatandaşa kapatmak nedir?
bunun adı gasptır.

turgut özal tehdit almıyor muydu? düşmanları yok muydu?
adama suikast yaptılar be. yine de adam halkla iç içe olmaktan hiç kaçınmadı.

ama rte'yi halktan donanma koruyor...

buradaki cumhurbaşkanlığı konutunu komple yıkıp yerine saray yaptılar bunu yaparken de binlerce çam ağacını kestiler. bu da zaten başlı başına bir katliam...
Başlığı okuyunca itibarım yükseldi.
Padişahım çok yaşa,sarayların değsin arşa.
Az. Keske 3000 yapsaydiniz reis. 300 nedir amk koskoca cumbabaya. Benim bile evim 4+2 amk. Resmen itibardan tasarruf. Gerekirse sikik fakir turk halkinin elindeki bi odayi alacaksin, saraya bi oda daha yapacaksin. Boyle bi sey olabilir mi ya? Diger ulke baskanlari gelip gorse halimiz nece olacak amk? 300 oda nedir ya 300 oda nedir? Zaten 20-25 tanesi tuvalet banyodur abi onun. Yazik yazik. Verdigimiz vergiler nereye gidiyor da baskana 3000 odayi az goruyorsunuz.
Yeni zamlara hazır olun. Kuru Kuru geçirecekler, adına da itibardan tasarruf olmaz diyecekler.
Milletin burnu boktan kurtulmuyor, adamın ki kaf dağında.
ilk seçimden sonra öğrenciler için yazlık kütüphane olacaktır.
Tiksindirici borç kapsamında bedeli yaptırandan alınmalıdır.
bu kadar odada ne var çok merak ediyorum, keşke bizi de çağırsalar.
emine anamızın vatandaştan aldığı "porsiyon küçültme" sözünden sonra oradan yapılan tasarruf ile yapılmış saraycıktır. saray demeyelim saray dediğin en az 1500 odalı oluyor. bu saraycık.
Cimere bi yazayim bakayim 3 gun konaklayabiliyor muyum.
Keske vatandasa da arada bir bedava konaklama hakki verilse. Benim bir hafta kafa dinlemeye ihtiyacim var.
göklerden gelen bir karar vardır

gavurlar kafirler reyizi çekemiyiii

dıjj güşşlerin oyunu

şer mihraplar

çamilerimiz açıh

ezanımız ohunuyoo.
Bu Bana biraz abartı gibi geldi.
Erdogan in yaptırip yavaş a devredeceği saray.
Erdoğan'ın 2028'e kadar tatil yapacağı mekan.
ümmed power

reyiz sanki cebinde götüreceh

milledin o millediiinnn

selam ve 300 oda ilen.
içeri girmeyi bırak en dıştaki bahçe kapısının demirine dokunsalar korumalar tarafından dayaktan gebertilecek olan ümmetin "erdoğanın değil ki bir kerem halkın orası" dedikleri saraycıktır.

yaa sen işte sabah 8 akşam 6 çalışırsın ırgat gibi. emlak vergisinden tut zorunlu deprem sigortasından aldığın sakıza kadar boğazından geçen veya geçmeyen her bir kibrit çöpünde yüzde 18 kdv ni verirsin paşa paşa. araç alırsın ötv si mtv si zorunlu trafik sigortasını 1 gün geciktirtmeden alırlar senden kuzu kuzu. sonra o paralarla yarım düzine saray yapılır sen de kapısından içeri kafanı dahi sokamadığın halde milletin sürdüğü sefa için sazan gibi burada savunmasını yaparsın..
Halbuse ihtiyaç da yok. istedikleri otele, istedikleri marinaya çöküyorlar.
yaz aylarında yazlığı olanların mevsimlik misafiri eksik olmaz ya hani, onu düşünerek bolca oda ilave edilmiş ve kamu yararı gerekçe gösterilerek istimlak edilmiş arazi üzerinde bulunan yanılmıyorsam 12. saray dır.
300 spartalı gelirse nerede kalacak? çok düşüncesizsiniz!
güncel Önemli Başlıklar