bugün

Ölen Rus pilotunun Rus heyeti tarafından teslim alınması sonrasında, ''alçakça arkadan vurulan uçağımızın pilotunun intikamını alacağız, bunu yapanları cezalandıracağız'' şeklinde cenaze konuşması yapmış bir Rus general.

edit: bu entrynin neden eksilendiğini anlayamadım. çok umrumda olan bi mevzu değil. ama ben burda rus generali savunmuyorum amk sadece olan bişeyi sözlüğe aktarıyorum. farkındaysanız burada yorum yok. ne önyargılı insanlarsınız amk. aynı şekilde rus generali savunmak olarak algılayıp olumlu oy verenide kınıyorum. eksiye değil zihniyete kızıyorum.
100 euro fazla verip duşta bile becerdiğimiz ruslar adına çok atarlı ve iddialı bir yemindir.
Ukrayna, Gürcistan, Suriye demeden bütün Ortadoğu ve Kafkasya'da kan akıtan ülkenin Generali nin havlamasıdır. çokta dikkate almayınız. Çeçen, Gürcü, Türkmen, Kırım tatarı, Ukraynalı demeden insan katleden Rusya bir pilot kaybetti diye çok ağırına gitmiş. daha çok intikam yemini edeceksiniz general efendi.
karısına sahip çıkamayan generalin saçma yeminidir. karın kaç para onu söyle sonra intikamı konuşuruz.
Karısını bacısını karıştırmadan mantıklı düşününce..
(bkz: sikerler kamil hepimizi sikerler)
Rusların Sonu geldi. Zaten bunlar normal değil. Yıllarca Natasha lar bizden çok şey yedi. Şimdi sıra girdiler. Dünden hazırlanmış. Ne yapalım onca yil beyaz tenli bekledik kısmet Ruslaramis.
kemalistlerin tırstığı açıklama.
turklere korku salmistir. agsjs sidikli generale bak hele. napcan bi daha mi gelcen sinira?
Anca Pembe götlü solcuları korkutabilecek açıklama. Cihangir'de fildişi kulelerinde pahalı viski içerek fukara edebiyatı yapan hdpliler türkiye'den siktir olup gitmek başlında ağlıyorlardı. Yolunuz açık olsun gencolar. Hatta size yakışanı yapıp rus ağabeylerinizin ordusuna katılın.

Doğu anadolulu türklere kahkaha attırmıştır. Ruslar, terekeme milislerinin rus askerlerinin kellelerini nasıl tek hamlede uçurduklarını iyi bilirler.
tutamayacağı yeminleri vermek ne kadar kolay bazıları için insan gerçekten de hayret ediyor.
askerleri önemli gördükleri için bu sözleri söylemiştir.. zira bizde 3-5 kelle oluyor...

en azından sahiplenme duygusuna saygı gösterin..
Biz süper gucuz ayakları bunlar siz kimsinide 5000 Yılık Türklere kafa tutuyorsunuz hatinizi bilin kopekler biz bu süper gücü afganistan da iyi hatırlarız afganistan dan cikamayanlar bize kefen bicerse sonunun korkunç olacağını bilmeli.
güncel Önemli Başlıklar