bugün

daha kötülerini de gören hatta trafiği felç eden, taşkınların olduğu zamanları gören istanbul için kötü günlerin başlangıcı olan yağmur. *
sıcak havanın tamamiyle bitişinin resmidir.. pastırma yazları dahi kalmamıştır... seneye görüşmek üzere canım yazım benim.. seni sabırsızlıkla bekliyor olacağız..
31 ekim 2006 itibari ile ince ince kesintisiz devam etmektedir.insan "-acaba nuh fırtınası da böyle mi idi ?!" diye düşünmeden edemiyor...
fırtınayla birlikte insanın mabadını donduran bir soğuk var dışarıda. fırtınanın hızının gün içinde 95 km/h yi bulduğu söylendi. ayrıca daha kötüsü 3 kasım günü gelecekmiş.
maçkadan tünele kadar yürürken arkadan ittiren * adım atmayı bile engelleyen fırtına. insan düşünüyor ki arkadan ittirince daha rahat yürünür ancak işin iç yüzü çok farklı. rüzgar iki bacağınıza da eş kuvvetler uyguladığı için birini kaldırmanıza yardım ederken diğreini de ittirir ve dengenizi zıplamanız yönünde bozmaya çalışır. nitekim istiklalde kocaman binaların rüzgarınızı kestiği doğrudur ama yağmur her zamanki sululuğuyla devam eder.
(bkz: bu sabah yagmur var istanbulda)
güncel Önemli Başlıklar