bugün

http://www.ulusalkanal.com.tr/m/?id=142882

Olay gerçek. Dünya boktan bir yer olmaya devam ediyor.
Işid saldırısı olma ihtimali %95 olan saldırıdır.
Amerika'nın operasyonudur. Şimdi işid diyen olacak. Ben bu insanların derin derin(!) analiz yapmalarına tav oluyorum işte. Hem artisto ne diyordu siyaseti kitap yazan, düşünen ve bilim insanı seviyesinde bilgi sahibi olan insan yapmalı.

Her neyse. Bu tür örgütler üzerinden yapılan operasyonlara sahte bayrak(false flag) operasyonu denir. Bunun mucidi de nato'da görevli bir türk'tür *

Abd'nin bir sahte bayrak operasyonudur eğer haber doğruysa.

Ayrıca charlie hebdo da bir sahte bayrak operasyonudur. Ülkemizdeki bombalar, rus elçinin öldürülmesi sahte bayrak operasyonudur.

Velhasıl abd, fransa'yı afrika sömürgelerinden el çektirmek ve ab'yi dağıtma amacını icra ediyor. Fransa sonra belçika ve diğer ab ülkeleri bu tür saldırılara muhatap olacak. Ta ki ab dağılasıya kadar.

Viva la türkiye.
Abd, Yeni dünya düzenini terör örgütlerini paravan kullanarak oluşturmaya çalışıyor. Avrupa'daki bütün saldırılar abd menşeyli. Bu durumun farkında olan ingiltere direk safını değiştirdi.

Ayrıca Paraya hükmeden uluslarası Şirketlerin devletler üzerindeki hegemonyası sona erecek bu süreçle.
fransa'nin yine kuvvetle muhtemel islamofobik bir tutum icine girip ulke sınırlarını muslumanlara kapayacak, musluman bireylere vize vermeyecek ve kendisi vermedigi gibi komsusu oldugu ulkelere de muslumanlara vize vermesi konusunda kati yaptirimlar uygulayacak, bu yaptirimlar karsinda ılımlı tavır sergileyen komsulari tarafindan da muslumalara giris kapilari kapatilacak duruma neden olan saldiri. 7 ocak 2015 yilinda charlie hebdo saldirisi sonrasinda bunu yapmislardi. yine yapacaklardir. ne yazik ki tecrubeyle sabittir.
Entryleri okudumda yine kimse muslimgilleri suçlamiyor. Saldırgan giriş sırasında "Allahu Ekber" deyip içeri dalmaya calışmış bu arada.
terörü destekleyenler hak ediyor olabilir ama saldırıda hayatını kaybedecekler kesinlikle onlar değildir.