bugün

Abede'nin türlü türlü ibnelikler yaparak başlatacağı, israilinde eksik kalmayacağı, 10 yıla kalmaz çıkar denilen savaş.

ortadoğunun bu halini görünce çıktı demek yanlış olmaz heralde.

not: 3 dünya savaşı diye başlık açılmış , baktım kulağa saçma geliyor, açtım başlığı sözlük.
gelecekten geldiğini söyleyen adam 2015 te olucak etkileri 2035 e kadar sürücek dedi.
John titor 2015 de başlıyacağını söylediği savaştır ben bu tür şeylere inanmam ama zaman makinesi olayı geçtiği için azıcık korkmuyor da değilim.
yolda, geliyor.
(bkz: ay hadi inşallah)
AMiP OVASINDAN BASLAYACAKTIR.
VALLA 5 1 i ALIR PISARIM BI KENANRA.
hiç bir zaman çıkmayacak savaştır.

mallıktır.
modern bir haçlı seferi olarak başlarsa müslüman ülkelerin halklarının katliama uğramaları söz konusu.
almanya ortaya cikmadan baslamaz merak etmeyin.
Papa tarafından şu an içinde bulunduğumuz olarak ifade edilen savaş. http://m.ensonhaber.com/haber.php?id=387587
Kafkasyanin durumunu merak etdiren savaştir. Rusya türkiyeyi iyice kistirmak icin kafkaslara inmesin? Olur mu olur.
Geliyor.
Suriyede bir amerikan uçağı düşürülüp, abd vs rusya+çin çatışmaları savaşı tetikleyecek.
insanoğlunun kendini bitireceği savaştır. Soğuk savaşlar uzun süre daha devam edecektir.
normalde hadi lan ordan der gecerdim ancak şöyle bir gelişme yaşanmış bugün.

çin savaş gemisi tarsus limanına demir atmış, amerikan rüyası sona ermek üzere.

https://www.almasdarnews....i-tartus-sahiline-ulasti/

devletler: rusya, türkiye, çin, iran karşı taraf amerika, israil ve bilimum yardakçıları

savaş meydanı: suriye

işin ilginç tarafıda bu kimse kendi ülkesine taşıma derdinde değil savaşı.
Valla baya yakiniz. Turkiye yi savasa sokmaya calisiyorlar ama hayirlisi bakalim.
görsel

Kuzey kore bu çocuğun rolünü oynuyor. Savaş çok uzak değil.
olur mu olmaz mı bilmiyorum. felaket tellallığı da ommasın ama saflar artık yavaş yavaş belirginleşiyor gibi.
Olmaz" almanlarin olmadigi yerde ne savas olur ne futbol "
yaz kenara güzel laf bu.
Düşmana ilk bombayı kendi ellerimle atacağım savaştır.
Artık böyle bir şey çok uzak bir ihtimal asimetrik savaş var savaş sokaklarda artık meskun mahal savaşına dönüyor her şey.
olursa eğer dünyanın sonu olacak olan savaştır. bunu abd ileride gerçekleştirmeye çalışacak çünkü çin ve rusya süper gücünü elinden almaya çalışıyor. abd gemileri yakar birinciliği kaptırmak istemez. bunu abd yapımı oyunlardan ve marsta ki keşiflerinden anlayabilirsiniz.
istediğim macera.
Dünyanın her yeri zaten savaş içindeyken hala hangi savaşı bekliyorsunuz?
yaklaşmakta olan hede. rusya iran çin türkiye ittifakı bizi kral yapar.
Bugün kave'de konusurlarken duydum, bu sene kesin çıkıyormuş.