bugün

işid'in iyice zıvanadan çıkarak ota boka saldırmalarindan biri daha.
Yazıktır ya!
Ölenler insan ulan!
Ruhları şad olsun!
belli ki bu orospu çocukları bayram öncesi ortalığı kana bulayacak.
nasıl bir müslümanlık lan bu?
abd'nin bir sürü istihbaratı var bayrama dair, bu da bunlardan biriydi işte, türkiye için de istihbarat var ne yazık ki.
Bir an kadıköy bağdat sandım.Geçmiş olsun insanlara.Toprakları bol olsun.
Gene geberenler olmuştur.
isid'in derdi muslumanlar mi olmus yoksa bana mi oyle gelmeye basladi? akli sora "yanlis yoldasiniz. gercek islam bu degil" mi demeye calisiyo, nedir yani?

tanim: isid'in duzenlemis oldugu hain saldiri. olenlere allah'tan rahmet, ailelerine sabirlar diliyorum. yaralilar da umarim kisa surede iyilesir.
"Allah bizimle" , "Şehit olacaksın" , "Cennete gideceksin" gibi cümleler ve az biraz uyuşturucu ile insanlara gaz vererek kendilerini canlı bombaya çevirip patlatmalarına sebep olan cahil,müslümanız diyerek büyük korkulan bir örgüt olmayı başarmış fakat aslında gerçek islamdan bi haber koyu, karamsar, radikal ve aynı zamanda zalim bir örgüttür.
Müslüman coğrafyalarda hemen hergün, medeni avrupa da ayda yılda bir olan terör saldırılarından biridir.
Ölen yine masum insanlardır, belki de evladına bayramlık almaya giden insanlardır.
Yazık, hem de çok yazık!
80 kişinin hayatını canlı bomba saldırısında kaybetmesi çok acı bir durum.

az önce bir başlıkta okudum papa demiş cehennem yok diye, o zaman bu ışidliler ne olacak?
insan canına bu kadar kolay kıyan zihniyetin mahlukatın allah bin türlü belasını versin.
türkiye'deki patlamaları kimin yaptığı sorusu hala askıda cevap beklerken, bağdat patlamasının sahibi saniyeler içinde belli oluyor, ilginç.!
hayatını kaybedenlerin sayısının 167 ye çıktığı patlamadır.

http://www.dha.com.tr/bagdat-kan-golu_1271517.html

hayatını kaybedenlerin sayısının 213 e çıktığı patlamadır.

http://www.gercekgundem.c...8168/olu-sayisi-200u-asti
Patlaya Patlaya bitmedi orospusu çocukları. Bu nasıl anlayış lan hasan sabbah bunları görse diz çöker tövbe ister. Alayını keseceksin bunların.
israil ve türkiye'deki bir takım "mahfiller" tarafından desteklenen yahudi terör örgütü ışid'in eylemidir.
barış ve hoşgörü dininden naciz bir örnektir.
151 kişi ölmüş ama bir ortadoğu ülkesi olduğu için siklenmiyor bile.

haa arapların siklenmemesi beni sikliyor mu ? hayır.
Bilinçaltıma Nasıl yerleştiyse, Bağdat caddesi olarak okudum. Sonumuz hayır olsun.
Yine bi vahşet yine bi üzüntü. #terörülanetliyoruz.
bombalarının fünyeleri hakan fidan tarafından gönderilmiş olan canlı bomba saldırısı. sonra biz insanız diye ortalıkta dolaşırlar.
sözde müslümanların saldırısı.
kendisi bir avrupa olmadığı için pek siklenmemiş patlamalar. benim götü boklu nickaltımda bile daha fazla entry var amk.
ırak başına gelenleri fazlasıyla hak etmiştir. saddam'ın ordusu amerika ile savaşsa her türlü galibiyet kopartırdı. savaşmadılar önce vatan gitti sonra namus gitti. hepsini soyup üst üste yığdılar. doğal olarak pislikten pislik doğar.
*ayrıca bizim fransa'ya üzülen sevgi pıtırcıkları neden burada yoklar?
üzülmemek ayrı bir şey sevinmek ayrı bir şey. dikkat edersiniz;
1-avrupa ortadoğu'da olan ölümlerle zerre ilgilenmiyor.
2-türkiye kendisi ve ortadoğu'daki ölümlerin suçunu avrupaya atıyor.
3-avrupa türkiye'ye de ortadoğu ülkesi diyor.
4-ortadoğu halkları türkleri avrupalı olarak görüyor yani düşmanız.
bizimkiler ise her ikisine de üzülüyor tabi yersen.
aşırı solcu geçinenler göt yalayıcılığından kendisini adam yerine koymayanlar için üzülüp ortadoğu'yu sallamıyor. (güya ortadoğu'ya da üzülüyor.)
kürtçüler türk düşmanı oldukları için destek aldıkları avrupaya üzülüp sürekli türkiye'ye bok atıyorlar. araplar zaten hayvan onlar için.
türkiye'deki diğer ideolojilerin neye üzüldüğünü ben de çözemedim muhtemelen hepsi özenti ergendir. iki yüzlüsünüz.
Kimsenin umursamadığı saldırıdır..
güncel Önemli Başlıklar