bugün

eğer el fatiha denmeden başlamıyorsa büyük ihtimalle "elhdrelrhmelkyevmiydalnamin" diyip oradan uzaklaşan insandır. ben daha maliki yev derken adam işi bitiriyor. imreniyorum.

edit: ateist olduğumu ima eden koçero, ben bu tespiti rock'n coke çadırlarında yaptım diğ mi?
pro imam özelliklerinden bir tanesi.
tarifsiz insandir. saniyorum daha once buyuk bi' korku gecirmis. ayakustu dine imana gelip hatim indirdiyse hizi normaldir.
yillarca agzina bir kere bile allah kelami almamis olan ateistleri derinden uzmustur.
ulan denedim şimdi jet hızıyla okusan 7-8 saniye sürüyor , 3 saniyeye okunmaz , 3 saniyede 'ey allah'ım sonuçta biliyorum okudum say' denir.

o değil 2 sene sonra ilk defa dua ettim amk , ama cenabet cenabet bana dua ettirdiniz ne diyeyim size bilemedim.
müslişkodur net...
"Hızlandırılmış Fatiha kursu" açabilir.
besmelesiz okuyan insan. (yine de olmuyor)
Çocukluğumda mevlutlerde ve ona benzer bilimum yerlerde el fatiha dendigi zaman ben o saf duygularimla fatihayi okumaya henüz baslamisken adam ya da kadınlar beşinci saniyede ellerini yüzlerine sürüp amin diyorlardı, bense çoğu zaman kendimle savaştım onlara yetişmek için, herkes amin demişken ben fatihanin ortasına bile gelemedim hiçbir zaman. ciddi ciddi sorgulamisligim içime dert olmuslugu var bu durumun. Kendimi aptal gibi hissettirdiler bana çocukken sözlük. Hala merak ederim bu insanlar nasıl yapıyorlardi bunu yahu? Milleti mi kandiriyorsunuz herkes mi birbirini kandiriyor anlamiyorum ki? Hayır yani fizik kurallarina aykırı bir hız o tamam mı? Bu çocuğu üzdünüz hepiniz.
ilgili olarak;
https://www.youtube.com/watch?v=NC_eAtEfJuU
auhahuahuahuahuahuauha.
3 mü?

görsel
cuma'nın farzını kılıp jet hızıyla camiiden çıkan insanla aynı insandır.