bugün

sana ne be .
Bir khk da onlar çıkarsın türklere 3 te 1 asgari ücret diye.

800 euro ile mücadele etsinler ondan sonra.(kira faturalar 650 euro 250 euro ile 7 kişi geçinmesi türkiye de bile imkansız)
görsel

puhah.

- niye 5 çocuk yaptın abi?
+ bize yapılan terbiyesizliklere cevap verdim.
yok artık an... a.ı dedirtir artık arkadaş bu nedir ya.. başka istediğin bir şey var mı usta ? hangi pozisyonda yaparsak ülkeye daha hayırlı olur onu da söyle bari de tam olsun.
işsizlik 13 dayandı haberin varmı yatırım yok.
ne kadar çok çocuk, o kadar yetersizlik. ( giyim - gıda- eğitim)
ne kadar yetersizlik, o kadar cahillik.
ne kadar çok cahillik, o kadar akpye oy.

hadi belinize kuvvet.
Diyor ki: Elimizdeki tek güc çoğalarak zorbalık yapmak.

Bizim atalarımız dağ eşkiyası değil.

Defol git.
Hayır.
çok yerinde bir öneridir. ülkemize gelen mülteciler, gurbetçiler 10 tane doğuruyor, reis 5 tane istemiş çok mu.

ama yok her salatalığa muhalefet olunacak illa.
(bkz: mastürbasyonun devlet eliyle yapılacak olması)
Bir ülkenin çoğalarak ele geçirilebileceğine inandığını gösteren açıklama.
Aynı zamanda itiraf.
Türkleri asimile etsin diye Tavşan gibi üreyen suriyeli suçluları ülkeye doldurduğunun itirafı.
önce sen kendin yapsana niye dörtte kaldın.
Çoğalarak üstünlük kurma meselesidir.
Düşünebilen, plan program yapabilen, strateji üretebilen ve geliştirebilen 20 kişi yerine, bi boka yaramayan düşünemeyen her boka evet ! Diyen, biat kültürü ile yoğrulmuş 100 kişilik bir sığır sürüsü hayali.

Ne bekliyorduk ki ?
Verilen ortalama maaş ve ortalama masrafları sayarsak eldeki para 2 çocuğa zar zor yeterken 5 çocuğu bu insanlar hangi parayla bakacak? Ittire kaktıra mı büyüyecekler çocukları yoksa mendil mi sattıracaklar..
''türkiye'deki vatandaşlarımıza 3 çocuk yapın dedik ama ekonomi malumunuz, sıçtık batırdık, avrupa nasılsa zengin, size bakar 5 çocuk yapın'' tavsiyesinde bulunarak, aslında avrupa'ya nasıl gıpta ettiğinin göstergesidir.
4'te anlaşalım. şaka maka ben gerçekten ekonomik durumum el verirse 4 tane çocuk isteyen bir insanım.

-fakat buradaki mevzu çok enteresan.
(bkz: türklerin batıya göçünün devam etmesi)
özelde desteklenecek bir çağrıdır.
görsel
zenginlesmedikleri surece yahudilerin başına gelenlerin bizim Türklerin başına gelmeme ihtimali yok gibi avrupa böyledir. Kendi sinirlarini astigin an acıma merhamet duygusunu kaybeder.
bizzat canlı canlı dinleyerek şahit olduğum olay. yarın suriyeli kardeşlerimiz aynı taktiği bize uygularsa ağlamamak lazım...
3 te yetmez 5 tane 5 te yetmez 7 tane ver ver ver.
7 kocali hurmuzu akla getirir.
iyice k*rde benzetti türk halkını.
1) Yaşadığın ülkede ayaklan.
2) Amaçsızca üre.
insanların mahremine de göz dikiyor artık.bu konular mahrem.kimseyi ilgilendirmez.
7 tane yapicam size ne?.
inat etmiş salmıyo ülkeyi. Hayır ölmüyo bide. Şu sürrealist aklıyla ülke yönetmese de ressam falan olsa bi sike derman olurdu belki.

O değil gençliğimin baharına denk geldi en çok ona yanıyorum.

(bkz: Türkiye nin en şanssız nesli)
görsel