bugün

18 yaşında iken kiz 3. sınıfa geçmiş olur. kız 7. sinifdayken siz uniyi bitirmiş olursunuz. kızin memisleri büyüdüğünde siz 2 yıldır çalışıyor olursunuz.
aralarında sadece 3650 gün vardır çok problem yapılmayacak ilişki.
olabilir bu hayatta her şey mümkün olabilir. 31 yaşındaki erkek 19 yaşındaki kız görücü usulü evlenip ve başarılı bir evlilik sürüyorsa yukarıdaki ilişkide olabilir.
30-40 ya da 25-35 mümkündür.
kalpten kalbe bir çekim varsa ve kafalar uyuşuyorsa normaldir.
var ama böyle ilişkiler...bizlere garip gelse de var.

o yaştaki kız ondan evlilik istemeyecek. okul muhabbetine...erkek de evliliği ertelemiş olacak. ama bu arada da nefsani duygularını tatmin etmiş olacak.

kız da eğer erkeğin işi iyiyse ve gerçekten vicdanlı biri değilse iyice yolar er! kişiyi.
yürümeyecek olan ilişkidir. neden mi? valla açıkçası gerçekten kendini geliştirmiş az biraz aklını kullanmış bir kız büyükşehirlerden birisinde de büyümüşse 29 yaşındaki bir erkeğe göre oldukça olgun olabiliyor. o yüzden erkeklerin istisnaları saymazsak olgunlaşma yetileri olmadığını düşünürsek yürümeyecek olan ilişkidir.
Ali ağaoğlu'nun ilişkilerinden sonra yadırgamadığım durumdur.

(bkz: Ali ağaoğlu)
iste bunlar hep para *
Bel kırıklığı ile sonuçlanacak ilişkidir. Bırakın büyüsünler biraz bu ne böyle kuzu şiş gibi.
seks için kurulabilecek ilişkidir.
sizde birbirini seven insanları çekememe hastalığı mı var?
Bana uymaz. 28 yaşındayım. Kafa olarak iddia edildiği gibi erkek olduğum için geç olgunlaşmış biri de değilim.

Henüz 3 yaşındayken bile şuan onsekizinde olan bir genç kıza göre on misli daha ciddi bir kişiydim.

Dolayısiyle benle olucak olan kadın benim yaşlarımda olmakla beraber ilgi alanı kendisinin dışında olan şeylerden oluşmak zorundadır.

Kendini asamamış hiçbir salakla bu iş olmaz. Isterse 40 yaşında olsun.
Nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakça fiili çok geçmiş bu başlıkta.Gerçek aşk ise akan sular durur gerçek aşk değilse erkek biraz kudurur.
Derdi, tasası elaleme dert olan ilişki.
bu pedofili lafını da size kim öğrettiyse onun ben amına koyim. keşke anlamını da öğretseymiş.

neyse;

kız çok akıllı ya da erkek geri zekalı değilse yürümez. anlaşamazlar.

20'li yaşlarda 10 yaş fark çok büyük bir uçurum, ben etik de bulmuyorum.
kafa yapısı açısından da cinsel açıdan da enerji açısından da sıkıntılı ilişki.muhtemelen kız oturmuş mesleğe ya da paraya; özgüvensiz erkekse yönetebilmeye ve taze ete gelmiştir. istisnai aşkları tenzih ederim ama durum genelde bu.
kafa yapısı açısından da cinsel açıdan da enerji açısından da sıkıntılı ilişki.muhtemelen kız oturmuş mesleğe ya da paraya; özgüvensiz erkekse yönetebilmeye ve taze ete gelmiştir. istisnai aşkları tenzih ederim ama durum genelde bu.
bana ne, sana ne , ona ne. Kim nasıl yaşamak isterse yaşar.
gayet normal olandır, kaldı ki reşit bireyler var ortada yok o yaşlarda olduğumdan savunmuyorum. *