bugün

uefa avrupa ligi 2010 2011 sezonu üçüncü ön eleme karşılaşmasıdır.
acaba kaç sıfır bitecek denilen maçtır...
mücadeleci sırplarla yapılacak uefa avrupa ligi ön eleme mücadelesi.galatasaray hafife alırsa karşısındaki takımı ikinci tromsö vakası olabilir. (bkz: daha önce yaşadık)
kısa bir süreliğine istanbul'a gelmiş, samsun'lu bir galatasaray taraftarı olarak, bu seneki fikstürü merakla bekliyordum. ağustos'un sadece ilk haftası burada olacağımdan dolayı, ilk maçımızın, ağustos'un ilk hafta sonuna verilmesini ve istanbul'da olmasını umuyordum.

nitekim olmadı. hem bir hafta geç oldu, hem de deplasmana verildi. neticede yattı.

diye düşünmüştüm. ama yatmamış meğer. tamamen ligi düşündüğümden, uefa avrupa ligi'ni resmen unutmuş olan ben, bu sabah bu maçın reklamlarını görünce, takımımın adının sol tarafta yazdığını görünce, havalara uçtum adeta.

hemen nasıl gidileceği, bilet fiyatları, biletlerin kaçta satışa çıkacağı gibi teferruatları öğrendim. ahanda fiyatlar aşağıdaki gibiymiş;

kale arkası kapalı rakip takım: 45,00 tl
kale arkası kapalı: 45,00 tl
kapalı alt grup 1: 150,00 tl
kapalı alt grup 2: 100,00 tl
numaralı grup 1: 150,00 tl
numaralı grup 2: 100,00 tl
vip 1: 250,00 tl
vip 2: 200,00 tl
yeni açık alt: 35,00 tl
yeni açık üst: 35,00 tl
tsi 21:00'da başlayacak olup ali sami yen stadı'nda çimlerinde hayat bulacak, uefa avrupa ligi 3. ön eleme ilk maçı.
Baros Gökhan Zan ve aydın 'ın kadroya alınmadığı ileri uçta Mehmet Batdal ve Kewell ın takımı uçuracağı maç.
galatasaray'ın mercan forma ile sahada yer alacağı maç. umarım bol gollü bir galibyet alırız da 2.maça iş kalmaz.
tribündeki yerimi alarak mağbed'e veda maçlarının başlangıcını izleyeceğim maç...

edit: entrysinin neden silindiğini anlayamadığım maç ...
galatasaray'ın hiç değilse 3 tane atması gereken maç.

yiyorlarsa 1 tane yesinler sorun değil, toplam gol sayısı 4 ile 6 arasında olsun da... hehe.

şaka maka, mercan formayı göreceğiz, ona pek sevindim. skor tahminim de aslında olmasını dilediğim şekilde, 3-1. ya da 4-2. bakalım.

edit: gol sayısını yakaladık da tahminler olmadı.
galatasarayın rahat kazanabileceği bir maç olcaktır.
galatasaray'ın forvetinde sürpriz bir isimin olacağı maçtır.

görsel

(bkz: yok artık milliyet)
bir fenerbahçeli olarak galatasarayı gönülden desteklediğim maç.
bir galatasaraylı olarak, young boys gibi ofk belgrad' ın da tüm şutlarının direkten dönmesini dilediğim maçtır. hiç şut atamasalar keşke dicem ama servet* ile oluşturulmuş bi kadro, karşı takımın forveti her defasında 1 fazla kişi ile mücadele ediyormuş gibi hissettiriyor.

bi de sabri********************* oynasaydı, evlere şenlik. o zaman bizim atacağımız 3 tane de yetmez 5 tane de.

kabul ediyorum, her defans oyuncusu hata yapabilir. ama düzenli ve sistematik olarak hata yapmak, defans oyuncusu olmak değildir. oyuncu olmak bile değildir. nitekim futbol hata oyunudur, düzenli olarak hata yapan ve yaptığı hatayı anında düzeltemicek kadar yavaş bir defans oyuncusu olan bir takımsanız, düzenli olarak gol yersiniz. isterseniz kalede casillas, ister akinfeev, ister cech olsun.

galatasaray' a gönülden başarılar dileriz.

(bkz: haydi aslanlarım)
galatasaraya başarılar diliyorum ve farklı bir skorla yenmesini umut ediyorum.
21:15'te başlayacak olan ve beklediğimiz maç.
maksat ülke puanı artsın .fark atın a.k.da güzel bi mac izliyelim.artı bari bu maçta fenerbahçeye sallamayın ya.
serdar özkan'ın altıpas'tan gol kaçıracağı maç.*
maçın hangi kanaldan izlenebileceği merak konusudur.*
d smart naklen yayınlayacaktır.
galatasaray'ın üç farkla kazanacağını düşündüğüm maç. ayrıca arda turan'ın şov yapacağı maç olacak*
edit: sıçtık.
taraftarın arda turan'a destek vermesini ümit ettiğim ve mehmet batdal zibidisini saymazsak forvet yoksunluğumuzdan dolayı bir fenerbahçe maçındaki gol kaçırma seanslarınin bizi beklediği maçtır.

ayrıca baros ve kewell ı da 10 dakika da olsa görmek isteriz özledik yahu yapın bunu teknik ekip..
kadroyu görünce "artık yeter çakma total futboluna soktumun hollandalısı" dediğim maçtır.
her zamanki gibi maçın sesi tesvıkıye'ye kadar gelmektedir.
büyük surpriz olmazsa gs'nin rahat kazanacağı maçtır.
ha sürpriz olur mu?
(bkz: olmaz deme olur)
neten izlemek için bir beklenen maç . kahveye gitmek istemiyorum hadi dalağınızı yiyim.
güncel Önemli Başlıklar