bugün

katılmak istediğim organizasyondur. her mevkide oynarım. beni seç beni seç.*
Forvet arkasında güzel işler çıkarabileceğim organizasyon.

Yazın beni de.
seve seve katılacağım ama teraziderenin 7 kişilik takımlar için küçük olabileceğini düşündüğüm organizasyon. (bkz: yaz beni apo)
siyah beyaz çubuklu formamla taraftar ya da topçu olarak iştirak etmek istediğim turnuva.
ponpon kızların durumunun hala belirsizliğini koruduğu karşılaşma.*
adam eksik dediler geldim.

- istanbul'daysa bana bi ulaşın hocam.
(bkz: bilek kıran) lazımsa gelebileceğim organizasyondur.
bursa' da olur da kaleci lazım olursa çağırıldığımda speedy gonzales gibi koşarak gideceğim organizasyondur.
Istatistiklerim:
maç başı ortalama 19.7 gol, 11.3 hatalı pas, 2.8 penaltı.
(bkz: geri donmeyen efsane) forvet olursa cingar çıkaracağım organizasyondur.
not: uludağspor'un bursayla ucundan kıyısından alakası yoktur.
sözlüğe yeni katılmış olmam ve henüz maç kondisyonuna sahip olmadığımı birkaç hafta önce oynadığım maçta acı bir şekilde öğrenmem nedeniyle şimdilik uzaktan takip edeceğim organizasyondur.yoksa bana 'ebesinin nikahında' uzaklığındaki sahaya gitmek falan sorun olmazdı da,neyse.
football manager lisanıyla; needs match practice if he wants to be ready for the new season.

buradan organizatör ve katalizörlere selam ederim.
siyah beyaz çubuklu formamla orta sahanın ortasında futbol resitali sunmak istediğim müsabaka.
gökmavi takımsız formamla forvette oynayacağım maçtır.

- gol atamassam chessplayer pas atmadı diye zırlayabilirim, garanti vermiyorum.
her zaman olduğu gibi kan kırmızısı chicharito formamla yerimi alacağım organizasyon.
ponpon kızlar regl olmuşlar *, ob tamponları da sponsorluklarını geri çektiği için, boykot ettiklerini ve bu seferki organizasyona katılmayacakları bildirdiler.
bundan sonraki organizasyonu aysonuna denk getirmeyelim. *
ulugücüspor takımında defansif orta saha görevini üstleneceğim karşılaşma olacaktır.

taraftar gelsin de hünerlerimizi gösterelim.
uludağ sözlük milli takımı oyuncusu olarak katılmak istediğim organizasyondur.
ponpon hatun olmazsa gelmeyeceğim maç.

gözümüzün gönlümüzün açılması şart beyler.
uludağ sözlük futbol takımının medyatava organizasyonunda sportif direktörlük yapmışlığım vardır. bu organizasyonda teknik direktör olmak istiyorum artık yıllardır yılmaz vural gibiyim bu sözlükte verin artık bu şansı.

not: öyle sportif direktör falan yazdık ama iyi su taşıdım yani başka bir icraat yok.
(bkz: geri dönmeyen efsane) nin katılamayacağı için affını istediği organizasyondur.

- yok öyle bir af.
güneydoğu anadolu'dan siz değerleri yazarlara haset içinde bakacağım organizasyon.

la bir 3g filan yapın da ortamı görelim en azından.
bir kaç ciddi olmayan sakatlık yüzünden kontenjanda boşluk oluşan organizasyon.

- olum gelin lan, azcık spor bol bol muhabbet işte.
"futbol oynayana kızlar bakmıyor, halısahada atletle top oynayan kıro imajı yaratmayalım sözlükte" kaygısı olan arkadaş, özel mesaj at lan; söz ifşa etmeyeceğim.
3 korner bi penaltı
kalecinin boyunun yetmediği yer üstten auttur
abanmak yok
taş üstü

gibi kuralları olan halısaha etkinliğidir. bu arada kaleye geçene sınırsız içki (yerli).

not: obiwankenobi'den çekinmiyoruz.

edit: obi peşinen itiraf etti şike yapacakmış. kötü oynayabilirim o gün - bu siz değerli katılımcı ve taraftarları yanıltmamalı. herkesin kötü bir günü olabilir.
gönülden destekledigim organizasyondur.

(bkz: halı saha maçında hep bir kişi eksik olması)