bugün

gelecek kuşağın "vay anasını lan" dinleyeceği direniş.
Acılarımızı hüzünlerimizi zaferlerimizi gaz maskelerini yazılanları ali'yi ethem abiyi berkini ve daha nicelerini gelecek kuşaga çocuklarımıza anlatacagımız onurlu mücadelemizdir.
Her yıl festivallerle kutlanması gereken direniştir. Bu ülkenin gerçek ritmidir.

http://bizeherguntatil.bl...iran-tahranda-nevruz.html
bazı insanların umurunda bile olmayan direniş. ben olayları takip ederken arkadaşım yanıma gelip "napıyon lan, olayları mı izliyon hala. boş ver olum dersine çalış sana ne olaylardan" diyor. şimdi kendisi de çalışmayı bıraktı ama dizi izliyor, iki dakika açıp bu ülkede neler oluyor diye bakmıyor. "bana ne istanbuldaki olaylardan" mantığında. insanların orada çocukları ölürken sen burada bize ne olaylardan dememelisin lan işte dememelisin.
hükümet karşıtı mantıklı bir direniştir. ancak pkk sempatizanlarının çoğalmasına neden olmuştur.
bir devrime göz kırpış hikayesidir gezi.
yıl dönümü kutlu olsun direnişi.
güzel insanların ruhu şad olsun.
rezalet , gavurların tertipleyip kemalistlerin alet olduğu bir vatan hainliği taşıyan eylemdir.
Ülkücülerin katılmayarak haklı karar verdikleri işeyaramaz insanların ortalığı savaş alanına çevirme eylemi.
emperyalist uşaklarının yaptığı vatan hainliğidir.

bu olay aldıkları üç kuruş parayla yada verilen gazla devletini, milletini satmaktan hiç çekinmeyeceklerini göstermiştir.

çocuklarınıza anlatırsınız artık. "biz öyle ş.sizdik ki vatanımızı gözümüzü kırpmadan sattık Yahudi lobisiyle bir olduk."
COCUGU KOYMUS EYLEMDIR. NOLDU LAN AMK TOPCU KISLASI. BIZ DEDIK OLACAKTI HANI.
özlemle anılan direniştir. güzel günlerdir.
gerçek anlamda bir direniş havası varken çok güzeldi ancak pkk'nın ve ne idüğü belirsiz kimliklerin siyasi bir şovuna döndüğü an benim için bitmiş olan direniş olmuştur. yine de zaferle sonuçlanmış ve yobaz avmleri yapılamamıştır.
tayyeap in en büyük göt oluşunun öyküsüdür, hani iyi geçen maçlardan sonra youtube da video yayınlanırya falan maçın öyküsü diye o şekil bir video yu hak eder. çınar ağaçlarının kurtuluş öyküsü, senin benim bizim çabamızla kurtuldu bilmem kaç yüz yıllık ağaçlar, belki burnumuz sızlıyor hala biber gazı etkisinden ama taksim hala yeşil daha ne olsun, şerefine tayyip biz pomalarımızla orada olacağız sizi de tomalarınızla bekleriz...
ülkücülerin bireysel olarak katıldığı eylem.

istanbulda bir ilçe ülkü ocaklarından katılıp da polise silah çeken ülkücüler biliyorum.
çapulcu bayramı .
ak partinin oylarını artıran.

keşke bir daha olsa.
birçok manada hayatımı değiştiren direniştir. duvar yazısında da olduğu gibi, "artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak sil gözyaşlarını!"
Tahrir meydanının taksim, maraton koşusunun eylem yürüyüşü, pervane kazasının toma ezigi diye yutturuldugu eylem.

Allah var bu montajli fotoğraflar amacına ulaştı facebook ve sözlüklerde uzun sure yer aldı.

Basarili.
Ergenlerin, "abi bu haftasonu direnişe katilalim, polis gaz fişeği atıyor köşe kapmaca oynuyoruz, Tweet filan atıp diğerlerine haber veriyoruz, çok eğlenceli" düşünceleriyle katıldıkları eylem.
Haticede başarılı neticede başarısız olan eylem zira ellerinden geleni yaptılar ama yemedi.
tayyip'in oteritesini sarsan ilk olaydır.
iki yıl önce kişisel ranta ve yılların mezalimine karşı tepkinin başladığı tarih.

birde bunun üzerine adamların herkesin bildiği hırsızlığı ayan beyan ortaya çıktı ama değişen yok. çünkü bu heriflere alenen tapanlar var işte o kula kulluk edenlerin anlayamayacağı ve manüple etmeye çalıştığı tarih...

su gibi akıp geçer zaman.
iki yıl önce bugun Türkiye'nin en onurlu direnişi başlamıştı... #direngezi
geleneksel çapulcu gazlama şenliklerinin yıldönümü.

direnemedi...
güncel Önemli Başlıklar