bugün

An itibarı ile olan patlama.

Kaynak
http://mobil.hurriyet.com...ma-meydana-geldi-40123515

Modlarin başlığı düzeltmesini rica ediyorum. Şu an buradan giriyorum entry her yer çok karışık.

Edit: evvela patlayan silahlar ardından çok büyük bir patlama sesi ve ikinci bir büyük patlama sesi.
Metro girişleri kapalı dış hatlar gidişin tam altında ki otoparkta gerçekleşti.

Ölü yaralı bilgisi tamamen bir muamma. Net bişey bilmediğim için kimseyi yanıltmak istemiyorum. Su an buraya giriş çıkış yasak.

Edit2 : su an içeride ki ambulans sayısı oldukça fazla tedbir amaçlı da gelmiş olabilirler. Olağan üstü hal ilan edildi resmen kabin alanları giseler boşaltıldı yolcular tek bir nokta da toplanmaya çalışılıyor. Tepkiler bu duruma.

Edit3: söylenildiği gibi eli kolu veya başka bi uzvu kopan kimse yok varsa da ben göremiyorum. Yerde yatan insanlar var ama sağlar çok şükür. Canını kaybeden birileri yok deniliyor ama emin olmak çok zor. Ambulans sayısı her dakika artıyor.

Edit4: ölenler şimdi şimdi ortaya çıkmaya başladı lanet olsun. Polislerden çok sayıda ölen olduğu bilgisi geliyor. resimler var ama atipta kimseyi dağlamak istemiyorum. Ağlayan bi itfaiye eri gördüm durum daha da agirlasacak gibi. Onlarca kamera var yayın yasağı geldi mi bilmiyorum. Atmosfer bi saat önceye kadar çok daha gergin.

Edit5: arkadaşlar ölenler istatistik değil insan. Ve burada durum gerçekten kötü yarın haberler de ne görürsünüz bilemiyorum ama burada çok sayıda insan öldü gözlerimle gördüm. Sayı veya yaş ortalaması hakkında bişey demek istemiyorum. Olaki medya yanlış aktarirsa hepsini ispatli bi şekilde buraya yazacam.
http://www.ulusol.com/201...lar-terminalinde-patlama/
Edit: Dün Amerika Vatandaşlarını Uyaran Yazı Yayınlamıştı.... Rusya anlaşması sonrası olması manidar.
işte o uyarı http://www.ulusol.com/201...an-vatandaslarini-uyardi/
Bayram öncesi toplum psikolojisi altüst edecek patlamadır. Ciddi bir patlama olduğu söyleniyor.
inşallah can kaybı olmaz.

Önemli Edit: Ya Şaka gibi Abi Adamlar Havaalanı çevresine El bombaları ile Giriyorlar Birde Patlatıyorlar Allah cezasını Versin Eylemi gerçekleştiren Kirli Güçlerin Ve ihmali Olan Pisliklerin Ambulanslar 20 dk sonra geliyor Olaydan Aciz köpekler !

Büdüt: Bu olayda Ağır ihmal Var Mitten Ve Hükümetten Özellikle Mitten Çok sayıda istifa Gelmelidir !
http://haber.sol.org.tr/t...alimaninda-patlama-160570

Hassktir ya. Gerçek.
işte o cepte beslenen terör denen akrep gelir böyle sokar.
Şimdi tam sıçtı işte ülke.
terör kaynaklı olmaması ve can kaybına yol açmaması dilenen patlamadır. artık ölüm istemiyoruz terör yüzünden.
Dış hatlarda olduğu söyleniyor yaralılar varmış umarım kimseye bir şey olmaz.
cnn türk'te gördüğüm haber, bayram öncesi bekliyordum zaten.
bitme noktasına gelen terörü tekrar azdıran akp türkiyesinde şaşırtmayan olaydır.

ak çomarlar meelemeye devam etsin.
(bkz: tak)
Canlı bombadan şüpheleniliyor sanırım ama henüz net bilgi yok. Cnn Türk'e konuşan tanığa göre 20 el kadar silah sesi de patlamadan önce otopark tarafından gelmiş.
Olmasın lan öyle bişey.

Edit:
Patlama
Son dakika haberleri
Yaralılar olduğu söylentisi
Resmi açıklama bekleyişi
Yayın yasağı
Resmi açıklama
Ölü veya yaralı sayısı (az miktarda olur genelde)
Değişen gündem
Ölü veya yaralı sayısı (gerçek rakam)
Kınama ve terörü lanetleme
kapanış.

buna sebep olanların dinini imanını sikeyim. yemin ediyorum sinirden kendimi sikicem, kitabınızı sikeyim orospu evlatları.

Edit2: resmi açıklama 10 ölü olduğu yönünde.

Edit3: havaalanından gelen bir bilgiye göre 60 kadar ölü olduğu söyleniyor. Kesin bilgi değildir.

Edit4: patlamanın gerçekleştiği görüntüler, varın siz hesap edin gerisini.
http://sendvid.com/4zt51io1
Allah korusun inşallah bir terör saldırısı değildir.
olayla ilgili ilk görüntülerin geldiği patlama.

https://twitter.com/manya...status/747869363248717824
doymadı kana anasını siktiğimin çocukları.
Türkiye tam bağımsızlığını alıncaya kadar sürecek patlamalardır. Öyle bushun, Obama nın önünde bacak bacağın üzerinde oturma yok, kendi silahını, helikopterini, savaş gemini, tankını, topunu, yazılımlarını yapmak yok. Ecevit gibi sen ayakta duracaksın ağababan oturacak, işte ozaman patlama olmaz. Üstelik bu kadar güvenlik önlemi almamana rağmen.
eğer söylendiği gibi otopark ve kapı girişinde yaşandıysa güvenlik protokollerinin tekrar gözden geçirilmesini gerektirecek patlama.

içeride bişey olmuyor diye dışarıyı boşlarsan aha böyle elin teröristi patlatır.
Gündem değiştirmesini sizden öğrenecek değiliz.
silahlı 4 teröristin de havaalanından ellerini kollarını sallayarak çıktıkları saldırıdır. yavrusunu siktiklerim. nasıl girdiklerini anlamaya çalışırken çıktıklarını öğreniyoruz.

işte böyle olur akp'nin terörle mücadelesi.
yaşasın istikrar!
tayyip özür dilerken patlama oluyor hoooop gündem değişiyor.
tayyip diploma nerde? hoopp patlama gündem değişiyor.
amk koyduğumun ülkesinde bir piçin elinde oyuncak olduk.
Ulan nasil bir ülke olduk be!
Yazıktır ulan allah belanızı versin.
Hükümetini de, muhalefetini de kandan ve bu canlardan siyaset yapan herkesin allah belasini versin!
Yeter ulan yeter!
Sizin gibiler yüzünden bir can daha yitmesin artik!
Hepiniz ama hepiniz ne akpsi ne chpsi ne mhpsi ne hdpsi ayrilmaksizin defolun bu ülkenin başından.
terminallerin içerisine kadar elini kolunu sallaya sallaya girebildiğin için hakikatten şaşırtmayan patlamalardır. yemin ederim defalarca konuştuk aramızda o araçların geçtiği yerlerden birbirimizi dürte dürte geçtik bir allahın kulu la siz ne ayaksınız demedi kaç defa muhabbetini yaptık buralara niye kimse önlem almıyor diye..

bizim şom ağzımızdan meydana geldiyse ağzımızı ama eğer önlem alınmadığı için meydana geldiyse önlem almayanları silkeyim. bu işin artık içine ederim lan ülkenin her köşesinde ne idüğü belirsiz suriyeliler ışidçiler pkk lılar kol geziyor amk..

ben bunları yazarken ambulanslar geçiyor sahilden bağıra bağıra.. allahım yardım etsin oradaki herkese..
terör saldırısı değildir umarım. ha terör saldırısı ise, ardarda aldığı darbelerle gözünü kan bürümüş terör örgütlerinden( biliyorsunuz onları) biri yapmıştır, kendilerini rezil etme pahasına...
20 üzeri ölü olduğu söylenen patlama. Gittikçe artacak.
(img:#1101812)