bugün

Galatasaray in farka gideceği mac olacaktır.
Skor tahminim 5-0.
Galatasaray handikap yapar.
Erzulüm.
Sanılanın aksine son dakikalara kadar 1-1 devam edecek olan maçtır. Son dakika gol olur mu onu bilmiyorum ermişlikte daha o kadar ileri gidemedim.
muhtemelen gs'nin kolayca alacağı maçtır.
23'üncü Şampiyonluğa giden yolda kalan 15 maçın ilk maçı.

fernando muslera'nın süper ligte forma giydiği 300'üncü maç olma özelliğini de taşıyacak maçta Farklı bir skor ile 3 puanı alıp malum camialara güzel bir mesaj vereceğimizi düşünüyorum.

görsel
Galatasarayimizin anaconda ile onyekuru ile goller bulup kazanması gereken maç.

Erzurum deplasmanda rizeyi yenmiş. Sivas ve alanya deplasmanlarinda birer puan koparmış bir takım. Son 4-5 maçına bakıp görebilirsiniz.

Rehavete mahal yok. Ciddiye alıp oynamalılar.
2-0 dan sonra penaltı kazanırsak muslera'ya kullandırılmalıdır.
Erzurum çok sert oynuyor oyuncular arası tartışma çıksın ve kart çıksın diye bariz belli.
türkiye saati ile 19:00'da başlamış, 0-0 devam eden maçtır.
Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da topu muslera nın üzerine üzerine vurmaya devam ediyor rakip takım futbolcuları.
Güzelim golü yedi mete kalkavan.
Fatih terim hakikaten büyük hoca. Daha önce takımına iyi futbol oynatıp seri galibiyetler alan çok hoca gördüm de hiçbir şey oynamadan seri yapanı ilk defa görüyorum. Bu da başarı tebrik etmek lazım. Erzurum’un pozisyon zenginliği daha fazla, skor 2-0 gs. Maçın özeti
Şampiyonluk yolunda önemli bir maç. Galatasaray’ın geniş kadrosu yedek kulübesini gördüğümde bir kez daha dikkatimi çekti.
Galatasaray ın Muhammed Mustafa ile islamı yaydığı maç olmuştur.
Zerre tatmin olunmayan mac. Sen daha 2. Devrenin basinda nasil skor koruyorsun Fatih Hocam ? Onumuzde 14 mac var. Umarim her mac boyle olmaz.
aç rıdvanı aç.*
görsel
0-0 devam ederken Erzurum'lu futbolcuların yerden kalkmadığı maç.
Oscar'lık yatmış:

görsel
görsel
görsel
fenerbahçe kulübü mostafa mohammed in transferi için zamalek kulübü ile görüşmelere başladı.