bugün

Saat 14.00' te yapılacak toplantıdır. Fenebahçeliler istifasını beklemektedir.
istifa edeceğini sanmıyorum ama iş ciddiye binerse kalması için imza kampanyası başlatılması gerekmektedir.
not: ****
gündemi değiştirmek için video izletilecek toplantıdır.

konu başlıkları ve video;
+galatasaray-gençler maçında şike var kaleci elini çekti (video)
+meloya kart verilmiyor (video)
+türkiyeye şikeyi galatasaray getirdi
+3 temmuz kumpası
+paralel devlet cemaat
+hakemler bizi doğradı 4 kırmızı verdi o hakem bir daha bizim maçlara gelemez gelirse sahadan çıkamaz
+basına azar, siz bunları yazmıyorsunuz bunları yazın
kapanış.

saftirik camiası da galatasaraya salladığı için tekrar başkan seçecektir. çünkü fener isterse ligden düşsün galatasaraya laf atarsa o taraftar sırtında taşır.
Türk futbolu çatırdayabilir.
Gayet sakin başlayan konuşma. Aziz başkanı ilk defa boyle gördüm.
Aziz Yıldırım'ın demokrasi*den bahsettiği basın toplantısı.

toplantının özeti: korkmuyorum, kimseden korkmam, hesaplaşacağız.

Yeni bişey yok yani.
(bkz: Doğvu mu semih)
Aziz'in geleneksel "Galatasaray'ın şampiyonluğu gündemini değiştirme" çalışmalarının ilk adımıdır. Şöyle özetlenebilir: "Biraz daha yakına geliyorum, 1907, bakın çok enteresan... " Bir yerden tanıdık geldi değil mi? * Neyse ki yine aday olacakmış, Galatasaraylılar olarak şampiyonluk sevincimiz bir kat daha arttı, rahatız.
özeti şu şekildedir.

nah aday olursunuz. ama olabilirsiniz yani ben karışmam. ama nah olursunuz. hadi gel idare et yiyosa.
Umarım bir daha başkan adayı olmayacağını söyler. hem Fenerbahçe hem de Fenerbahçe taraftarı rahat bir soluk alır.
suçu kendimde ariyorum demistir hayret.
Bize diyolar şike yaptın diye ama türkiyede otuz yıldır şike yapılıyor. Ahahahah böyle itiraf mı olur amk hala fenerliler şike yapmadk diyor.
Türk sporunun sırtındaki kamburdur tüpçüyle bu.
Bırakın da millet temiz ve şikesiz bir lig izleyelim mına koyim.
beşinci yıldızı almadan gitme aziz tarzı esprilerden kusacam artık ne ergenmiş şu gs taraftarı ya. tamam çok komik çok güldük öldük geberdik yeter.
beşinci yıldızı almadan gitme aziz tarzı esprilerden kusacam artık ne ergenmiş şu gs taraftarı ya. tamam çok komik çok güldük öldük geberdik yeter.
diktatörler nasıl ki demokrasiyi kendi çıkarları için araç olarak kullanıyorsa, bir spor kulübünü de kendi çıkarları için kullanan birinin yaptığı basın toplantısıdır. tabii ki türkiye'de gerçek spor muhabirleri olmadığı, çoğunluğu kulüp başkanlarından maaş ve çıkar elde ettiği için gerekli objektif sorular kendisine sorulamamıştır.