bugün

(bkz: 27 bin mi bir de tl mi hahahahha)

yurttaşımın ne vahim bir durumda olduğunu gösterir. gelin kanatlarıma.
http://www.gittigidiyor.com/kopek/kopek-kulubesi

teşekküre gerek yok.
Tuğladır o ev değildir. Harcını da topraktan yaparsın artık.
Zambiya'nın mongu şehrinde çok ideal çadırlar varmıştıı.
Arsan varsa -su basmanı çıkmış olması kaydıyla- prefabrik ev yaptırabilirsin. Artık prefabrikler 1999 Gölcük Depreminden beri çok değişti, gelişti. Hem yazın hem de kışın gayet kullanışlı konutlar oldu. Dahası istersen katlar başka yere götürürsün, istersen ileride inşaatçı firmaya geri satarsın. üç oda bir salon bir prefabrik ev 25-30 bin arasında bir bedel tutuyor.
(bkz: bilecik)

1+1 60 m2 sıfır daireler 40 bin lira. üstelik öğrencilerden çılgınca talep görüyor. kirası da 450 tl.
antartikada iglo ayarlarım sana en güzelinden soğuk geçirmez..
askerliğimi yaptığım Şırnak ilinin mezrasında 5 bin tl'ye ev alınabiliyordu tabi bundan on küsür yıl önce, orada da cep telefonu falan çekmiyordu. aradan geçen zamanda mutlaka cep şebekesi gelmiştir ama evlerde pahalanmıştır sanıyorum. yine de 27 bin tl gibi bir bütçe ile ev alabilme ihtimali var, tabi yazarın ilgisini çeker mi bilmem?
Çadır ve yanında plastik yüzme havuzu bile alırsın kardeşim.
Çadırdan gökdelen yaparız , sen paradan haber ver.
Yunanistan'daki kriz sebebiyle 18.000 liraya evler varmış ve Türkler oraya akın etmiş.
ukrayna'da savaş var. oradan direk topraktan girersen hallolur.
bulun 4 tane alacağım .
(bkz: never never land).
sims olabilir aslında ya swh
Artik fikirtepede bile yoktur.
yunanistan dır.
toki olabilir. tabii 10 20 yil da kira.
açılın emlakçıyım beyler.

(bkz: 0game/#28043390)

şimdi, bütün gün 150000'e dubleks arıyorum, 200000'e dükkan arıyorum diyen mallarla uğraşıyorum. allah'ını seven bunu bana bıraksın...

şimdi birader, sen o elindeki parayla ağzı yüzü dağılmamış elliikinci el araba bile alamıyorsun, ne saçmalıyorsun?

bak, küfür etmiyorum, ağır konuşmuyorum. nolur git burdan. giiiiiit!!!!

tanımı da yapalım da işsiz modların uykusunu bölmeyelim;

olmayacak duaya amin demektir.

edit:

al link

http://www.sahibinden.com...000-km-de-219784120/detay