bugün

ilginç ve gizemli iddialar içeren tweetlerdir.

defne kimdir ben bilemedim bilen var ise lütfen aydınlatsın hepimizi.

"Daha önce de söylemiştim. Havlamasını bilmeyen it, eve kurt çağırır diye. Hiçbir zaman suçlanmadığım bir olayı böyle gündem yaparsanız öyle bir şey yaparım ki, ben de Defne hanımın evinde kimin kalp krizi geçirdiğini anlatmaya başlarım. Şansınızı zorlamayın!"

https://twitter.com/sedat...tatus/1397557026306379777

"Namussuzluk yapmayın, namussuzluk yapmayın. Benim anlatacaklarım dergilerde yazan gibi de olmaz, tüm detaylarıyla anlatırım. Namussuzluk yapmayın, adam gibi savaşın. Ben şehadet gömleğini giydim. Bundan sonrası ALLAH KERiM. LA GALiBE iLLALLAH!"

https://twitter.com/sedat...tatus/1397562839007645701
Somut delillerden, eski dedikodulara geçtiği tweet'ler.

Benim akape karşıtlığım girdiğim tüm entrylerden görülebilir.

Sedat Peker resmen kendini itibarsızlaştırıyor böyle bomboş dedikodular ile. Tüm söylemiş oldukları artık değersizleşti.

Bilinçli olarak mı bunu yaptırıyorlar anlamıyorum. Ne güzel bakanların yolsuzluklarını açıklarken sapıttı.

Pelikancılardan, Süleyman soylu'ya dönmesi de ilginç.

Bir CHPli olarak bu son iddialarına inanmıyorum ve kınıyorum.
Zırvalamıştır. Net.
Kokain çekip çıkıyor. Bizimkilerde dinliyor. Valla bir mafya itinden dinleyecek değilim. Ne olduğu belli değil. Yine birileri şov yapıyor.
incitir.
1 yıl önce bugün atılan tweetler sanırım.
Bu saatten sonra zerre ilgimi çekmeyen tivitlerdir.

Muhatap olduğumuz zekaya bak, bir de bu adamlar devlet yönetiyor. Sanki Sedat Peker millet ittifakı partilerinden birisinin başkanı da elinde kanıt olmadan iddialarda bulunuyor, bütün söylem ve savunma mekanizması buna göre kurulmuş.
Yahu bu adam derin devlet mekanizmasının dişlilerin den bir tanesi AKP ve MHP'nin baş destekçisi bir adam. Kendisi mağdur olmuş kendince bir tane hükümet temsilcisinin yalanlayamadığı iddialar ortaya koyuyor ve bir ay geçti.

Karşılaştığımız tavra bak hakaret küfür tehdit... Biz bir şey demiyoruz oğlum sizin yandaşlarınız diyor. vallahi ağzımı açmıyorum bak yıllardır şu sözlüye yazmaktan başka ne etrafımda konuştuğum var kendime bile söylemiyorum bazen susuyorum vallahi.

Yahu şurda idare edeceğiniz bir tane devlet var benim işim değil siz idare edeceksiniz. işinizi yapmak yerine dedikodu yapıyorsunuz kendi aranızda topluma karşı koca koca yaşlı başlı insanlarsınız be utanın utanın!

illegal işlerle uğraşan eğitimi sınırlı kaçak bir adam bütün hükümet ve merkez medya üyelerinden daha usturuplu daha makul ve ciddi şekilde konuşuyor. bizim derdimiz budur kardeşim. Soruyoruz arkadaş bu nasıl bir iştir diye nasıl bir memlekette yaşıyoruz diye kimler bizi yönetiyor diye soruyoruz. Dumurdan dumura koşturacağınıza bu millete yaşınızda başınıza uygun Medeni insanlar olun. Yeter artık ya çok yorulduk arkadaş gerçekten çok yorulduk.
hangi defne hanım'dan bahsettiği bilinmemek ile birlikte bir adet oltaya gelen aynalı sazan mevcuttur:) https://twitter.com/tweet.../1397588313989652484?s=09
Hakkaten ulkede belki binlerce defne varken neden defne samyeli atlamış onu anlamadım. Ama ortam fena karışacak o kesin çigdemi mi aldım bekliyorum.
defne olayını ispatlarsa siz o zaman görün mahşeri...
güncel Önemli Başlıklar