bugün

burayı moruk yuvasına çevirmeye çalışan birinin zırvası işte...
25 üstü olsun...
hatta 50 üstü olsun da başlıklar "takma diş" yahut "prostat" tadında olsun...
sözlükteki başlıkların tecrübe üzerine açıldığını sanan adam zırvası.
24 yaşında eğitimini tamamlamış, askerliğini yapmış adam anan zaa diye geziyor burada de mi?
25 yaş altındakilere söz hakkı doğuracak kelamdır.

doğan söz hakkımı hemen kullanıyorum o vakit. ben sıçtım şimdi buralara lazım oldukça kepçe kepçe alıp kullanabilirsiniz.
gençleri kıskanan kartlaşmış yazar beyanı. size kalsa sözlük huzurevine dönecek ulan! *
26 yaşındaki insan söylemi.
girdikleri entrylere bakılınca çoğu 25+ yazardan daha fazla pr sağlayan genç,abazan,entel,kültürlü,kültürsüz yahut fırlama yazar gurubunun zaman zaman yaptığı iştir...
25 i bilmem de ergenlerin veyahut ergenlikten çıkamamışların sözlüğün içine ettiği kesin.
(bkz: 25 yaşına girince aniden kazanılan nitelikler)
yok olm böyle bi şey tıklama boşuna. evet.

abi 25 yaşına endekslemek saçma değil mi ya. akıl yaşta değil başta..
aklı da başa, yaş getirir evet ama bunun için 25 i beklemeyiz. daha küçüğüm ama dışarda tutulacak kadar değil. evet.
(bkz: 25 üstü yazarların sıçılanları sıvaması)
sıçanlara yaş mı soruyoruz ki . hem büyük çogunluk 25 yaş altı bence sözlükte en çok online olanlarda 25 yaş altı bence.
öbek öbek sıçıyoruz bilader, durduramıyoruz. göt bu sonuçta; musluk değil ki vanasını kısalım.
Burayı Emekli Sandığı huzur ve yaşlılar bakımevine çevirmek isteyenlerin attığı çamur. Sözlük hep kendilerinin istediği gibi olsun isteyenlerin güya kızdığı husus.
iki sene önce 25 yaşındaydım.. o zaman biri bana böyle bi şey dese ağzına sıçardım.. şimdiki yaşıtlarım sözlüğe sıçıyorlar işte..
liseye gidenlerin sözlüğe kabul edilmemesiyle ortadan kalkacak sorundur.
25 yaş üstü sözlük yazarlarının performansına bakılınca kıskanıyorlar demek daha doğru olur.
sebebi üye olmaktaki kolaylık.
(bkz: kutuplaştırmak)
(bkz: çoluk çocuk eğlendiriyoruz)

gençlerin sözlüğün içine defekasyon yapmalarıdır.
bu başlığı açandan daha angut, daha geri zekalı ve daha aptal olmadıkları aşikardır.
yazarın ergenlik donemının 25 yaşına kadar sürdüğünun kanıtıdır.