bugün

Hırvatistan ın zorlanmadan kazanacağı maç. Portekiz berabere kala kala nereye kadar gidebilirdi ki?
portekizin kazanacağını umduğum maç.
Portekiz'in kazanmasını dilediğim maç

Rakitic'in açıklamalarına maçta yanıt lazım. Net.
ulan sağ altta 25 haziranı görünce maçı kaçırmışım deyip üzüldüm. jeton yeni düştü. favorim hırvatistanın kazanacağı maç. kupa kaldıracağız inş.
Elenmemizle birlikte sonuna kadar Portekiz i destekleme karari almamdan dolayı bağcılar apacilerine başarılar dilediğim maç. Apacinin kralı Ronaldo ve quaresma dan gol bekliyoruz.
portekiz'in neden bu kadar abartıldığını anlayamıyorum. hırvatistan oyunuyla portekiz'i resmen dövecek. bence oyun açısından arada çok kalite farkı var. ayrıca hırvatistan final oynayacak. at fava bekle.
quaresma'yı desteklediğim maç.
almedia'nın olmadığı bir portekiz takımının gol yollarında ne kadar etkisiz kaldığı aşikardır. evin yansın hocam almedia gibi bir gol makinasını kadroya almıyorsun. hırvatistan seni yarın ezip geçecek o zaman lizbon'un sesi gazetesi seni yerden yere vuracak. evin yansın.

edit: almeida kimdi ya ?
hırvatistan'da modric dışında başka yıldız oyuncu yok ama portekiz'de ronaldo, pepe, nani, coentrao, carvalho, veloso ve daha bir sürü yıldız oyuncu var, yıldızları çok olan takım kazanır tabiki..
portekizi maymun edip gönderirler, net..
portekiz için buraya gelmek bile başarıdır..
2.tura yani..
ilk 11 dakikası golsüz geçilen karşılaşma.

Gerci ilk 111 dakikası da golsüz gecilse kimse şaşırmaz herhalde. Bokum gibi turnuvaya tanıklık ediyoruz.
Ne kadar durağan maç.Babam uyudu horluyor bide.Maç izlemeyi seven babam bile uyuduysa ohoo.
Quaresma nın acilen oyuna alınması gereken maçtır.
Üst verdiğim maç.
Oynayacağınız topu sikeyim.
Durağan geçen maç.

Az önce penaltı menaltı olayı döndü ama sakin yine. Net.
Çok zevksiz maç. Bu çingene portekizliler bu sene top oynamamaya yemin etmiş. Evet.
bitmeyen matematik dersi gibi.
Seyircisiz oynanan cagliari-genoa maçı gibi aq. Yapmayın şu kodumun turnuvalarını artık
98 fransada başladım 2016 fransada bırakıyorum. O zamandan beri her büyük turnuvayı seyrettim ama artık vakti geldi sanırım. Yani bu nedir ya ? Bu nedir lan ciddi ciddi ? Ronaldo modric yerine ahmet mehmet yap bildiğin ptt lan. PTT daha iyi bile denebilir o derece. Ayıp denen bişey var şu iki takım da bişey sunamıcaksa niye var olm bu turnuva. Ciddi ciddi şu maçı şu dakkaya kadar izlediğim için kendimi gerizekalı gibi hissediyorum. Yok kardeşim ya cidden götlerine soksunlar böyle turnuvayı. Birbiriyle eşleşmese neredeyse yarı final adayı iki takım bile bize bunu yapıyosa cidden artık gerek yoktur. Bayılcam şimdi sıkıntıdan amk
Nicola kalinic basketçi değil mi? Vay koca yürekli hem baskette hem futbolda. Evet.
uyku getiren maç.
Corluka'nın kafasının yarılmadığı maç. Çok enteresan.
(bkz: Oynayacağınız topu sikeyim ben yatıyorum)
oo iki iyi takım diyerek izlemeye başladığım, ancak gram sarmayan maç. hırvatlar şiir gibi oynuyor o ayrı.
90 dakikası bildiğin 0 gol girişimi ile sonuçlanan karşılaşma bildiğin 0. Yazıyla da yazayım, sıfır.
güncel Önemli Başlıklar