bugün

Real Madrid ve Napoli'yi istiyorum.. bu ikisi gelirse gerçekten renkli bir Grup olur.
şampiyonlar ligi maçaları kadar heyecanlı organizasyondur.
fenerbahçe için farketmeyen kuradır. kura formalitedir. bu kadroyla guruptan çıkmaması mucize olur.
juventus, fenerbahçe, olympiakos fifa'nın şike talimatları gereğince aynı grupta yer alacağı kura çekimi.

hadi 4. aranıyor.
trabzonspor'un yer almayacağı kura çekimi. buralara gelmek için daha on fırın ekmek yemeleri gerekiyor..
arsenal
marsilya
fenerbahçe
zagreb şeklinde sonuçlanabilecek kura çekimi.

edit: (bkz: fenerbahçe nin şampiyonlar ligi ne gidememesi)
madem öyle oldu.fenerbahçe'nin yerini zenit alsın*
katılacak kura çekimi olmayan takımları kıskandıran organizasyondur.**
20 maçta şike yapılmasaydı trabzonspor'un içinde olacağı kura çekimi olacaktı. ne yapalım artık onlar da böyle seviniyorlar.
4. torbadaki nisbeten gucsuz takimlarin yana yakila fenerbahce'yi cekmek istediklerine emin oldugum kuralardir. zira yakinda fener bu ligden sutlanacaktir, bildiginiz uzere.
bu diger takimlar icin en azindan 3. sirayi ve dolayisiyla avrupa ligi'nde devam etmeyi garantilemek anlamina gelir.
birilerinin 4 gözle beklediği kura çekimidir. yok lan biz fenerliler değil, diğerleri!
not: bu arada gelen uefa yetkilisi pierre cornu'yu 15 eylüle kadar dağa kaçırmışlar haberiniz olsun. yani sizin iş yaş oldu!
orospu çocuklarının bize zehir ettiği kura çekimidir.
2011-2012 sezonu şampiyonlar ligi grularındaki takımları belirlicek olan kura çekimidir.

bir fenerbahçe taraftarı olarak istediğim grup şu şekildedir.

c grubu
-porto
-valencia
-fenerbahçe
-otelul galati

not: bu gruptanda çıkamazsak yuh. bide harbiden fenerbahçe c grubunda bu takımlarla eşleşiyomuş yeni medyum ben olurum valla.
barcelona
milan
fenerbahçe
dortmund

abbooov neler olur neler.
gönlümden geçen grubun geldiğini görmek için izleyeceğim çekiliştir.
barcelona
milan
fenerbahçe
dortmund
fenerbahçe'nin 3. torbadan gireceği kura çekimidir.

o değil de 2. ve 4. torbalarda birer tane hayvani takım var. milan ve dortmund. eğer bunlar gelirse gidip bi yıkanalım derim. baştan uyarayım da.
görelim fifa neyler, neylerse güzel eylesin.
tek büyüğün rakiplerini belli edecek kura çekimidir.
galatasaray'lı ve trabzonspor'luları ayar eden kuradır.
sebebi çok açık di mi mahmut?
birlikte yazdım arkadaşları; sözlükte örnekleri onlarca vardır. her türlü birbirlerine destek verir bu ergen bebeler! dikkatle takip edin yeter.
zaten başkanlarına hiç girmiyorum, bütün ilişkileri dondurduktan sonra yaz sıcağında eritmişlerdir. stadyum mevzuları falan! transferler falan hak getire, oraya hiç girmiyorum.
**
fenerbahçe'Ye zorlu bir rakip gelmemesini dilediğim kura çekimleridir.

edit: biz zaten ''zorlu'' bir rakip gelmesin diye dua ederken, hiç rakip gelmemesi tam üstüne olmuştur..
(bkz: fenerbahçe nin şampiyonlar ligine gidememesi)

http://www.tff.org/defaul...geID=285&ftxtID=13257
4. torbadan dortmund, 2. turdan milan gelmezse turu geçmememizin imkansız olduğu kura. 1. torbadan porto da gelirse çok rahat lider tamamlardık grubu.
her zaman olduğu gibi yine manchester united takımı gene bir türk takımının grubuna düşecektir.
Şu kötü haliyle Arsenal ile aynı grubu çekerse Fenerbahçe'nin tahminden daha yüksek bir şansı olur. Teknik direktörüyle birlikte en kötü sezonunu geçirecek Arsenal. Bu arada tabi Arsenal'in Udinese'yi elemesi gerek ama ilk maçı 1-0 kazanmış olsa bile Udinese'nin sahasında Arsenal'i elemesi ihtimali yüzde 50'den fazla. Böyle durumlarda teknik direktör tepki alıyorken bir de bardağı taşıran son damla gibi bir şey olur. O da Udinese - Arsenal maçında Udinese'nin Arsenal'i elemesi olur ki, gönlümüz Arsenal'in Udinese'yi elemesi ve gruplarda Fenerbahçe'ye rakip olması. Şu an Arsenal çok kötü durumda. Kim onun grubuna düşerse çok şanslı olacak.
hiç farketmez kurasıdır. içeride 7 puan yaparız.
daha 1 gün kalan kura çekimidir. neden bu kadar ilgi görüldüğünü anlayamadım.
uefa'nın fenerbahçe'yi şampiyonlar ligi'nden men etme kararı yüzünden, çoğu fenerbahçeli'Nin gözlerinde yaşlarla izleyeceği kuradır.
(bkz: fenerbahçe nin uefaya ve federasyona cevabı)