1

24 yaşındaki bakire kadın

entry 12 galeri video ses iyilertrends
 1. 1.
  bir yandan bakire olup da öbür yandan kadın olmayı nasıl başarmış olduğu hususunda kafalarda türlü soru işaretlerinin belirmesine neden olan, farklı olasılıklar dahilinde söz konusu bakire bir kadın olma halini olur kılmış olması mümkün olup da, kabul edilecek olduğu üzere çok ilgiye mazhar olacak ve de kısa yoldan şöhrete kavuşacak bilinmezlerle dolu gizemli bir memeli canlı türüdür.

  ilk olasılık söz konusu dişi kişisinin doğal yollu bir cinsel birleşme yolunu tercih etmeyip tersine bir yolu benimsemiş olmasıdır. bu durumda bir yırtılma olmayacağı için fiili olarak dişi kişisi bakire olacak ama bedensel olarak, ruhsal ve benliksel olarak artık kadınlık mertebesine yükselecektir. gerçi düz yollu olmayıp da ters yollu ilişki yaşayan dişilerin bakire olmadığı yolunda birçok toplum kesimi hem fikirdir. nihayetinde vücudun bütünselliği dıştan içe doğru yol alış akabinde ortadan kalmıştır. gerçi dişi kişisi bunu kabul etmeyip de sanrılar eşliğinde bakire olduğunu savunur durur lakin, boşa kürek çekmektedir.

  diğer bir olasılık ise; kendisi ile çeliştiği ve ruhsal bazı problemleri olduğudur. 24 yaşında bir kadın bakire olabilir. bunun ayıplanacak bir yanı yok. buradaki asıl şaşırtıcı durum; hem bakire olunup hem de kadın olunamayacağıdır. yani ya bakiresindir ya da kadın. her ikisi olunmaz. he bazı dişiler bakire olurlar ama bitmek bilmez bir kadın olma arzusuna kapılırlar. yaşça büyükler ise hemen kendilerini kadın olarak adlandırırlar veya giyimi ile makyajı ile oturup kalması, konuşması ile kadın olmaya çalışırlar. yani rol yaparlar. aslında bu durumun temelinde karakterin veya kişiliğin yerli yerine oturmaması durumu söz konusudur. gerçekleri kabullenemeyişte cabasıdır tabi ki. bir bakıma bıyık ile sakal arasında sıkışıp kalmış kadındır bu kadın efenim, çok yalnızdır çok.

  son olasılıkta ise bu kadın normal olup da bildiğimiz, her gün gördüğümüz, yan yana geldiğimiz diğer kadınlar gibidir. nihayetinde bakire olsun veya olmasın fizyolojik olarak dişi kişisinin yapısal özelliklerinden sebeple belli bir yaştan sonra otomatik olarak kadınlığa terfi etmektedir. nasıl mi ? tabi ki görülen bir adet kanaması eşliğinde. aslında bunun da olması gerekmezdir. nasıl ki bir erkeğe oğlan denilmiyor da isterse bir yaşında olsa bile erkek deniyor. işte bir kadına da hangi yaşta olursa olsun kadın denmelidir. kız deyimi yerel bir toplumsal söylem biçiminden ibarettir efenim. çok fazla sorun etmemek gerekir.
  #5039955 :)
 2. 2.
  (bkz: bakire kız nasıl orospu olur ben anlamadım gitti)

  (bkz: gemide)
  #6669171 :)
 3. 3.
  (bkz: 3 çocuk annesi genç kız)
  #6669177 :)
 4. 4.
  mümkündür efenim.. çağın gelişmesiyle maaşallah bu tür kolaylıklar bulunmuştur.. estetik cerrahiyle yüzünü gözünü gerdiren bireyler biraz daha derin noktalara değinerek bir kaç fırça darbesiyle hanım kadınımızı kadın kızımız haline dönüştürebilir..

  eh demokraside çareler tükenmez mi ne? öyle bir şeyler vardı sanki..
  #6669221 :)
 5. 5.
  (bkz: nevriye budak)

  + benim üç çocuğum var ama bakireyim ayşegül hanım.
  #6669265 :)
 6. 6.
  bakir erkeğini bekleyen kadın.
  #6669272 :)
 7. 7.
  cinsel ilişkide bulunmuş (meşru veya gayri meşru), ama kızlık zarı esnek olduğu için yırtılmamış 1985 doğumlu bayandır. içinde bulunduğu sene ve yaş paralel şekilde artar. sonradan diktirenlere çakma 24 yaşındaki bakire kadın denir.
  #6669296 :)
 8. 8.
  üzerinde logosu olmayanları almayınız. fakat 24 yaşında oluşu çok enteresan. 24 yaşındaysa çocuktur çünkü. değil mi? çocuksa kızdır. bedenin, "sen kadınsın" derken, "ama bak zarııım" dersen, o beden sana tokat atar. kadın tabii, yani kadın? hücreminde zarı var lan. ona da bi sıfat bulsana.

  seviştikten sonra; "tebrikler artık bir kadınsınız" belgesi veriyorlarmış. al götür duvarına as. yaş 24!
  sevişmeyince; "tebrikler 24. seviyeye kadar kız kalmayı başardınız" belgesi veriyorlarmış. al götür bunu da karşı duvarına as. yaş 24!
  ne değişti? kim kızardı? sen. didik didik dilini sokacak yer arıyorsun çünkü ve üzerinden lime akıyor. ayrıca acı. o gün o yatakta görmek istediğin kandan daha acı. tadın böyle çünkü.. linç koşturursun kovanda.

  kadın kendiliğinden memnun. topografyasını çıkartmak sana mı düştü?
  #6669438 :)
 9. 9.
  Yaşı biraz olgunlaşmış bi insana kız demek biraz garip kaçabilir dolayısıyla kadın demek gayet mantıklıdır.
  #6669476 :)
 10. 10.
  i m not a girl not yet a woman diyen kadındır.
  #6670142 :)
 11. 11.
  hepimiz kardeşiz lafını benimsemiz kadındır
  #6670196 :)
 12. 12.
  18-25 yaş arası cinselliğin en heyecanlı olduğu zamandır, o yaşlardan sonra ne erkek ne kadın mantıksızca cinsellik istemiyor, mantıklı davranmaya başlıyor ve ondan sonra işin tadı kaçıyo.. o yaşları hiçbir insanın kaçırmamasını isterim kişisel olarak..
  #13155120 :)