bugün

bursasporumuzun golünün ve penaltısının verilmediği bir maçtır.
türk hakemlerini platini bile paklayamamıştır!
'gol atmama amacli top nasil cevrilir'i fenerbahce'nin bir kez daha gösterdigi mac.
karim benzama nın 45 metrelik şutunun potanın içinden çıktığı maç.
görsel
fenerbahçemiz'in zor da olsa kazanarak liderle farkı 6'ya indirdiği maç. Bursa'nın golü verilmedi diyenler pozisyonu tekrar izlesin bir adım önde apaçık ofsayt zaten maratonda hakan şükür söyledi ofsaytı. Penaltı da penaltı değil top sırt ve kol arasına geliyor topa bir müdahale söz konusu değil. Futbolu bilmeden konuşmayalım lütfen biraz araştıralım. Bu arada direkleri de satın aldık biraz masraflı oldu ama başardık hatta kaleyi küçülttük o derece. Onun dışında tribünler harikaydı FB'nin neden yıkılamayacağını dosta düşmana gösterdi dişi kanaryalar. Helal olsun.

edit: ne kötülüyosunuz lan at hırsızları futbolun kurallarını ben mi koydum !
sözlükte lstenilen etkiyi bulamamış maç. 76 entry ne lan?
bursaspor un üstün oynadığı bir maçtı ama hücum hatti berbattı bugün.
fenerbahçe nin ise tek iyi yanı alex ti.
kötü bir oynadı.

ama penaltıyı neden vermedi anlamadım. sanırım aradaki puan farkı daha fazla açılmasın mümkünse erisin, play-off lar daha çekişmeli geçsin isteniyor olabilir. lig tv ye çalışıyoruz ne de olsa.
para ah ulan para.
olm bırakın şimdi Fener'in çektiği şut sayısını da söyleyin bakayım;

koyduk mu?
fenerbahçe yi yüksek şansı ve her zamanki gibi can dostu direklerin kurtardığı maçtır.
maça her iki takım güzel başladı. önce fener erkili oldu, sonra bursaspor. ve derken ballı alex sahneye çıktı ve balını ağlara sürdü. yok böyle bir bal. sonra sazı eline alan bursaspor ataklarında forveti şansız, beceriksiz ve direkler de fb. nin yanında olunca gol atamadı. koskoca fenerbahçe 10 kişi defans yaptığı karşılaşmayı 1-0 kazandı. galiptir bu yolda mağlup. Bursaspor güzel oyunuyla gelecek için umut verdi. kupada final fb. ile bursaspor arasında oynanmalı. bursa nın kanırtacağı bir maç olacak.
bursaspor un talihsiz bir mağlubiyet aldığı karşılaşma.
seni seviyorum futbol ancak adaletine sokayım afedersin!