bugün

Bursaspor'un 4 eksikle çıkacağı karşılaşma. Son haftalardaki formsuzlukları ve Galatasaray'ın iç saha performansı düşünüldüğünde farklı yenilgi alacakları aşikar.

Galatasaray'ın 3-0 galibiyetine 100 lira ateşledik, hadi hayırlısı bakalım.
Bugün günlerden Galatasaray!
arka arkaya iç saha maçlarını hafta içine koyan federasyonun ellerinden öperim, rakip 2012'den beri galatasaray karşısında galibiyet göremeyen formsuz eksik bursaspor, Rodrigues'ten gol beklediğim maç, entry bu kadar
Sıradan ve GS'ın kolayca alması gereken bir maç. Zaten bunu da alamazsa artık ne demeli.
kombinemi çok cuzi miktarda devrettiğim maç.
bursa çok cılız kalır malesef.
onlar da deplasman acziyeti gösteren bir takım hüviyetinde.
e biz de evimizde gelene geçene döşüyoruz.
o yüzden bursa paramparça olacaktır.
skor tahminim ; 4-0
gereksiz yere galatasaray'ın kaybedeceğini düşündüğüm bir süper lig maçı.
ama yinede fatihin aslanlarına güveniyorum.
Tamamen sallama bir skor soyluyorum 4-0 galatasaray alir. Eger tutarsa muneccim boku yedigimi varsayariz.
#BugüngünlerdenGalatasaray
Galatasarayımızın rahat kazanacağı maç.
Belli olmaz ama Galatasaray puan kaybedebilir. Şüphesiz balikesirli beklenti içinde.
belhanda yine formsuz bilemiyorum napıcaz böyle.
takım fena değil, hücum presi muazzam yapıyoruz.
feguli de çok iyi oynuyor.

bu arada bursa cok kötü gerçekten.

rodriges inanılmaz bir adam. gerçekten kendini geliştirdi...
2-0 dk 43.
maçın spikeri (bkz: melih şendil)'in galatasaray'a handikaplı ms1 oynadığı maç.

bu kadar böğürmenin başka izahı olamaz.
garry fuckin Rodrigues!
Ben bu filmi daha önce izlemiştim.

Rakip 10 kişi kalıyor, yetmezse Galatasaray Lehine penaltı veriliyor ve Galatasaray maçı rahat kazanıyor. Klasik bir tt arena senaryosu.
ilk yarı skoruna aldanılmaması gereken maç. galatasaray kendi evinde oynamasına rağmen çok vasat bir futbol sergiliyor. bursaspor'un rezil futbolu ilk yarı skorunu ortaya çıkardı. sahada gomis ve rodriuges'in çabası olmasa orta saha mücadelesinden başka bir şey izlemeyecektik. sanırım kasımpaşa mağlubiyeti takımı etkilemiş ama terim'in takım üstünde bir etkisi olmamış. normalde o mağlubiyetten sonra galatasaray'ın bursa'yı lime lime doğraması gerekirdi..!
şampiyon olabileceğini düşünen kuşlara inatmış peh. ulan her deplasmanda domalıp gelen siz mi şampiyon olacaksınız? küme düşme potasındaki 10 kişi kalmış bursa'ya gol attınız diye havaya girmeyin. kadıköy derbisine az kaldı. emanet bıraktığımız liderlik koltuğunu alacağız merak etmeyin.
bu cinconluların havalarına ayrı hastayım. galatasaray şu ana kadar kaç kez yenilmiş? 6. fenerbahçe şu ana kadar kaç kez yenilmiş? 2. galatasaray deplasmanlarda küsküyü yiyor mu? e evet. fenerbahçe deplasmanlarda da kazanıyor mu? evet. bu durumda şampiyon olabilitemiz sizden daha fazla kedicikler. hayal dünyasında yaşamayın.
yalnız rodriges mariano ikili oyunu da muazzam.
marianı cok farklı bir dünya, cok.
hakemin yine galatasaray aleyhine çalıştığı maç. nagatomonun golü ofsayt değil.
bayern münih türkiye şubesi mübarek.
(bkz: garry rodrigues)
(bkz: gomis)×3
(bkz: serdar aziz)
Her şey önceki Beşiktaş maçı gibi olmuştur. Çok garip peş peşe olması.