bugün

verilebilecek en anlamlı ve en güzel günlerden birine verilmiş. o tarihe kadar "takıma alışmış, form yakalamış tudor, sezon sonu ayrılacak advocaat'ın veda havasında geçirdiği dönemde farklı bir galibiyet almamızı sağlar" diye tüm polyannalığımla hayaller kuruyorum. ama aklıma selçuk geliyor. sabri geliyor. bir de diğer kazmalar, yasin, semih falan. üzülüyorum tabi.
çocuk eyler gibi bir tarihe konmuş.
tam tarihi. birbirleriyle oynayıp bir günlük sevinç yaşasın bebeler.

edit: galatasarayın rahat kazanacağı karşılaşmadır. yazın bunu kenara.
Almanya ligine göre yorumlayacak olursak Bayern münih-dortmund maçına yorum yapan wolfsburgluların hohoho biz en büyüğüz maçı kazanan bir günlüğüne lider olacak demesi gibi bişey bu tinercilerin söyledikleri.
Türkiye'nin en büyük iki takımının karşılaşmasıdır.
Not:Sneijder'i olan kazansın.
16 nisan 2017 tarihinden referandum nedeniyle ertelenmiş derbidir. güzel bir günde oynanacak. dostluk içinde geçmesi dileğiyle.
üçüncülük heyecanının kızışdığı maç yuhahaha.
iyi olan kazansın, kavgaya, hır güre gerek yok! sonuçta aynı milli takımı destekliyoruz amk!
şaka maka 1 ay kalmış olan derbidir. ulusal egemenlik ve çocuk bayramı yanında miraç kandili'ne de denk gelmektedir.
cemaatsaray ın ödeyeceği daha bi sürü bedel var. fener yener.
lig sıralaması çok da tın bi maç. tinerciler şampiyon bu sene. hakkını vermek lazım.
(bkz: 8 nisan 2017 trabzonspor beşiktaş maçı) nın yarısı kadar zevkli geçmeyecek olan derbidir. Millet ne güzel takım kursun, aziz halen başarılı olamayanları göndersin yada diğer kulüp yöneticileriyle kavga etsin. Dursun da gitsin abuk sabuk futbolcular alsın ve fahiş fiyatlarda para ödesin, rivayı ucuza satsın. Allah'tan reva mıdır?
bu galatasaray'a fenerbahçe 6 atar. evet.
lig 3.lüğü için kıran kırana geçeceği şüphesiz. iyi olan kazansın.
El spastico.

iki kötü takımın umrumuzda olmayan mücadelesi.
Şampiyon takımı ilgilendirmeyen maç.
Babanız;
görsel
hayatımda ilk defa fenerbahçe' nin galatasaray' ı yenmesini istediğim maç. fenerbahçe zaten bizi çok defa yendi. bu sefer de yenerse bize iyilik yapmış olur. kaybettikçe dursun aydın özbek' in kredisi sıfıra doğru iner. o yüzden lens, van persie ve alper' den iyi oynamalarını rica ediyorum. yenin bizi de dursun, semih, selçuk, chedjou, sneijder, podolski yavaştan gitsin artık.
fenerbahçe' nin favori olduğu derbi.
2 renkli takımın maçı. Evet.
dursun özbek gidecekse yenilelim.
dursun özbek'in son maçı olabilir başkanlıktaki. galatasaray yenilirse güle güle diyebiliriz, hayırsever başkanımıza. taraftar bu yenilgiyi kaldıramayacak kadar dolmuş durumda.
çok uzun yıllar sonra belki de ilk kez pek iddialı şartlar altında oynanmayacak olan derbi.
galatasaray kazanırsa üçüncülük şansı artar. biz kazanırsak da üçüncülük hemen hemen garantilenir, bir ihtimal ikincilik için iddiamızı sürdürürüz. berabere biterse de iki takım üçüncülük için çekişmeye devam eder. işte böyle boktan bir derbidir şu an için. ama gene de derbidir. tansiyon yüksek olur ve iki takımda kazanmak için elinden geleni yapar. boş ve amaçsızmış gibi geçmez yani maç. içimden geçen skor da 1-2 fenerbahçe lehine.
1-5 bitecektir. Tff'deki kuzenim aziz'in maçı aldığını söyledi. At fav'a bekle.

Not: musleraspor
inşallah keyifli geçer.
dostluk kazansın. harbiden lan saygılı sevgili bir maç bekliyorum. savaşmayın sevişin.
2/2
Skor 0-1.

Edit: Gol ilk yarı gelir diye bekliyordum ikonci yarı geldi.
Stadın yarısı fenerli yarısı galatasaraylı olsun; bir yarı diğer yarıyla sevişsin.
güncel Önemli Başlıklar